Головна > Акції > Акція 2012 року для допомоги дітям, хворим на цукровий діабет > ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ "СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ 2012"

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ "СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ 2012"

ПОРЯДОК

організації та проведення VІІ Всеукраїнської акції

«Серце до Серця» допомоги дітям, хворим на цукровий діабет

16 квітня - 6 травня 2012року

 

І Організаційний етап

 

Утворення Організаційних комітетів

В Автономній Республіці Крим, обласних центрах, в містах Києві і Севастополі, районах, містах утворюються Організаційні комітети з проведення акції «Серце до серця» (далі - Акція) допомоги дітям, хворим на цукровий діабет, на чолі з Головою (співголовами). Організаційні комітети утворюються, щоб діяти на благо Акції від свого імені, тому повністю відповідають за свої дії. Організаційні комітети організують волонтерів, котрі безпосередньо займатимуться громадською роботою (організація масових заходів, конкурсів, змагань, вікторин, виставок, аукціонів тощо, суспільним збором коштів). До складу Організаційних комітетів входять представники структурних підрозділів освіти і науки, молоді та спорту; охорони здоров’я; культури і туризму; служб у справах дітей Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування; центрів позашкільної освіти, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, засобів масової інформації, громадських організацій, регіональних представників Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» та інших зацікавлених організацій, підприємств та установ. Склад вищезазначених організаційних комітетів затверджується відповідними розпорядчими документами (розпорядження, спільні накази). Оперативне керівництво Акцією здійснює на державному рівні – Всеукраїнський організаційний комітет, на регіональних (обласних) рівнях – місцеві організаційні комітети. Під час проведення акції забезпечується інформаційна підтримка шляхом співпраці із засобами масової інформації.

 

Підбір партнерів та спонсорів

Оскільки, для організації збору та суміжних заходів необхідні кошти, Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» проводить активні пошуки спонсорів і партнерів для забезпечення усіх регіонів України поліграфічною продукцією та всім необхідним для проведення Акції. Місцеві організаційні комітети від свого імені також можуть звертатися до спонсорів та партнерів для більш якісної та ефективної організації Акції на місцях, також можуть бути залучені кошти місцевих бюджетів і кошти, що не заборонені чинним законодавством України. Одним з найважливіших етапів є співпраця із засобами масової інформації. Національні та державні телерадіоканали широко висвітлюватимуть діяльність з проведення Акції, транслюватимуть перебіг Акції та суміжних заходів, а також слугуватимуть для оприлюднення результатів збору та подальших закупівель медичного обладнання. Головним банківським партнером є ВАТ «КРЕДОБАНК». Банківські працівники проводитимуть підрахунки, зібраних волонтерами коштів та перераховуватимуть їх на єдиний рахунок Акції. Така прозорість і відкритість сприятиме виникненню більшої довіри у населення.

 

Інформація 

Акція 2012 року проходитиме з 16 квітня по 6 травня, з фіналом проведення 5-6 травня.

За декілька тижнів до дня проведення, на загальноукраїнських, регіональних телерадіокомпаніях транслюватиметься рекламний ролик Акції. Головна мета – донести до населення інформацію про суспільний збір коштів та заохочення взяти участь в Акції.

Також інформація про день Акції буде присутня на  плакатах Акції та в друкованих виданнях по всій Україні.

У рекламному ролику та на друкованій продукції будуть наявні логотипи спонсорів та партнерів.

 

ІІ  Акція – «Карнавал людських сердець!»

 

Механізм збирання коштів

У визначений термін проведення Акції – з 16 квітня по 6 травня 2012 року на вулицях сіл, селищ, міст України працюватимуть волонтери. Кожен з них матиме на собі бейдж-ідентифікатор, захищений печаткою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця»; індивідуальний номер ідентифікатора буде співпадати з таким на скриньці (урна для збору коштів), до якої від перехожих збиратиме гроші даний волонтер. Волонтери матимуть також наклейки-сердечка, які наклеюватимуть усім, хто кидатиме гроші до скриньки, що сприятиме кращій візуалізації кількості небайдужих людей та створюватиме відповідну святкову атмосферу і довіру.

Також акція має відбутися в усіх загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладах у період з 16 квітня по 4 травня 2012 року. В цих закладах повинні бути встановлені скриньки, визначені відповідальні особи за їх зберігання. Акція у навчальних закладах відбуватиметься з широким залученням учнівської та студентської молоді, педагогів, викладачів, батьків тощо та може супроводжуватися проведенням різноманітних масових заходів – концертів, аукціонів, виставок, змагань тощо. Також в ці дні Акція може відбуватися на підприємствах, організаціях та установах різних форм власності.

 

            Концерт та інші масові заходи

У дні проведення фіналу акції – 5-6 травня 2012 року в районах, містах областей України, в Автономній Республіці Крим, обласних центрах України, містах Києві та Севастополі мають відбутися святкові концерти за участю дитячих і молодіжних творчих колективів, артисти на них виступатимуть безкоштовно, щоб показати свою підтримку Акції. Концерт – це своєрідна подяка для кожного, хто тим чи іншим чином приєднався до  благодійного збору коштів допомоги дітям. Акція 2012 проводиться під гаслом «Карнавал людських сердець», тому крім концерту протягом дня відбуватимуться також інші розважальні заходи, як наприклад аукціони, на котрих можна буде придбати ґаджети Фонду, конкурси, змагання, марафони та паради, що сприятимуть святковій атмосфері проведення Акції.

Заохочення діяльності волонтерів Акції

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України щорічно з метою заохочення діяльності волонтерів організовує в січні та липні-серпні поїздки найкращих волонтерів та організаторів Акції до країн Європи, зокрема Польщі, Німеччини, Угорщини, Австрії, Чехії, Угорщини, Словаччини.

 

ІІІ Розрахунок Акції

 

Підрахунок зібраних коштів

У дні проведення фіналу Акції в кожному обласному центрі, в Автономній Республіці Крим, містах Києві та Севастополі буде спеціально відчинено відділення банку, до якого волонтери приноситимуть заповнені коштами скриньки.     

 Це виглядатиме таким чином. Принісши скриньку, волонтер даватиме її на огляд (перевірка цілісності скриньки) спеціальній комісії, котра буде представлена членами регіонального Організаційного комітету, банківськими працівниками. Після цього, в присутності даного волонтера, працівник банку відкриє скриньку, перерахує наявні в ній кошти і впише зібрану суму грошей в спеціально відведену графу на картці іменованій “Звіт” з індивідуальним порядковим номером, ідентичним надрукованому на картці іменованій “Ідентифікатор” та на скриньці. Під записом зібраної суми грошей підписуватиметься працівник банку та волонтер.

Проведення акції у навчальних закладах (школи, вузи, позашкільні заклади), на підприємствах і установах має закінчитися 4 травня 2012 року. Всі кошти мають бути перераховані на єдиний рахунок акції через відділення ВАТ “Кредобанк” або іншого банку.

Фінал акції відбуватиметься 5-6 травня 2012 року у всіх районах і містах України, під час якого численні волонтери збиратимуть на вулицях України кошти. До кінця 6 травня 2012 року всі кошти мають бути перераховані на єдиний рахунок Акції. Через інші банки – не пізніше 18:00 год. 7 травня (понеділок) 2012 року.  

            Усі зібрані в дні Акції кошти будуть перераховані на єдиний банківський рахунок акції у ВАТ «Кредобанк» і загальну суму буде оприлюднено у ЗМІ.

 

Контроль зібраних коштів

Контроль над зібраними коштами здійснюватиметься скликаною Наглядовою Радою, а також відповідними органами державної влади. Певний контроль також може здійснювати кожен бажаючий. На інтернет-сторінці Фонду (www.sercedoserca.com.ua) буде поданий список найкращих волонтерів по номерах, напроти котрих будуть відповідні, зібрані ними, суми. Тобто, волонтери і їхні знайомі матимуть змогу безпосередньо перевірити правильність звіту Фонду. Також буде подана загальна сума і роз’яснення як вона витрачається для закупівлі спеціального медобладнання.

 

IV Медичне обладнання – дитячим лікувальним закладам

Закупівля медичного обладнання

Закупівля медичного обладнання здійснюватиметься за принципом співвідношення ціна/якість. Лікарська Рада Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», до складу якої входитимуть провідні спеціалісти в галузі  ендокринології, оберуть найкращі пропозиції щодо закупівлі інсулінових помп (кожна одиниця купуватиметься разом з пакетом послуг даної фірми, таких як навчання персоналу роботі на даному обладнанні, встановлення, технічне обслуговування тощо і, якщо це потрібно, з розхідними матеріалами на рік).

 

Передача медичного обладнання

Інсулінові помпи передаватимуться дітям, хворим на цукровий діабет, у порядку, визначеному Лікарською Радою.

 

Контроль за медичним обладнанням

За обладнанням, придбаним Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця», здійснюватиметься різновекторний контроль з боку Фонду, Наглядової Ради та нерегламентований безпосередній контроль громадян, діти яких обслуговуватимуться на означеному медичному обладнанні обов’язково БЕЗКОШТОВНО! В цьому допомагатиме офіційна інтернет-сторінка Фонду (www.fsds.in.ua), де в реєстрі можна буде знайти вичерпну інформацію щодо кожної одиниці медичного обладнання, закупленої Фондом, тобто місце розташування, ціни тощо.

 

Рахунок для благодійних внесків:

Р/р 2600501306399 в Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ «Кредобанк»,

МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227

Найменування платежу:« __________ область (місто). Благодійний внесок».