Головна > Акції > Акція 2014 року "Я хочу бачити життя" > Проблематика акції "Я хочу бачити життя" 2014 року

Проблематика акції "Я хочу бачити життя" 2014 року

"Я хочу бачити життя" - саме під таким гаслом відбудеться IX акція благодійного фонду "Серце до серця"!

Цього року акція відбуватиметься у період з 7 по 27 квітня, та присвячена допомозі дітям з вадами зору.

Сергій Олександрович Риков - Доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України, головний офтальмолог МОЗ України, Експерт ВООЗ по Глобальній програмі  "Зір - 2020", головний лікар центру мікрохірургії ока - наголосив на важливості майбутньої Акції:

"Зір - один з п’яти органів чуття людини. Він є домінуючим, найбільш корисним та найважливішим засобом спілкування з оточуючим світом. Близько 1 000 000 дітей страждають на захворювання очей. Основною інвалідизуючою патологією органу зору є вроджені захворювання. Кожного року в близько 375 000 дітей вперше виявляються захворювання органу зору. 80% осіб з патологіями - це діти до 7 років.

Головне завдання дитячих офтальмологів - пролікувати дітей, підняти їм гостроту зору в дошкільному віці. Щоб вони займалися у загальноосвітніх школах, а не в школах для сліпих та слабозрячих. Раннє виявлення неправильності будови ока у дитини і своєчасна діагностика та лікування цих захворювань дадуть змогу мати повноцінний зір та вибрати омріяну професію. Для ефективного лікування дітей потрібно використовувати найсучасніше обладнання всесвітніх фірм-виробників. Тоді будуть створені умови якісної діагностики та лікування захворювань органу зору у дітей в Україні."

Закликаємо усіх небайдужих ! Приєднуйтесь!