Головна > Акції > Презентація Бас-Гітари

Презентація Бас-Гітари

 

                17 квітня 2012 року о 19-00 в клубі “Диван» (Бесарабська площа 2) буде представлено один із шедеврів Zakrzewskibasses (бас-гітара ручної роботи).

              Бас-гітара люб’язно надана фабрикою для благодійного інтернет-аукціону, що пройде  в рамках  всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», на сайті Aukrо.ua з 17 квітня по 17 травня 2012 року. Кошти, отримані від продажу, підуть на закупівлю інсулінових помп для діток, хворих на цукровий діабет.

                Zakrzewskibasses є брендовою польською фабрикою з виробництва бас-гітар. Всі вироби Zakrzewskibasses є витворами мистецтва ручної роботи.

               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Конструкція гітари, її дизайн та форма, є неповторними і розроблені майстрами і художниками спеціально для  Zakrzewskibasses. Конфігурацію електроніки та механізми гітари, за бажанням власника, завжди можна удосконалити чи змінити. Фабрика гарантує обслуговування її продукції.

             Музичний інструмент  представлятиме польський бас-гітарист Бартозі Войцеховскі. Бартозі почав грати на гітарі з 12 років. У віці 16 років приєднався до дитячої поп/рок-групи схожої на «Hanson»  чи «The Moffats». Перший альбом «MOGE Wszystko» став хітом номер 2 в Польщі, продавши з 1997 по 2012 рр. 100 тисяч примірників компакт-дисків. С початку своєї кар’єри приймав участь в багатьох проектах – «Funksters»,  «the FUSE», «Marcin «U1» Ulanowski». В 2007 закінчив Музичну академію в Катовіце  за спеціальністю джаз. та отримав ступінь магістра мистецтв. В 2003 році  був запрошений до складу групи польської поп-зірки – гурт Andrzej "Piasek" Piaseczny, в якій  є учасником до сьогоднішнього дня. Також співпрацював з Envee, Томашем Станко, Масео.

          Всі бажаючі зможуть не лише насолодитись чудовою музикою, а навіть спробувати власноруч зіграти кілька акордів.