Головна > Акції > Вперше в Києві відбудеться "Сердечний Бал"

Вперше в Києві відбудеться "Сердечний Бал"

 

7 квітня 2013 року у Домі культури “Фаберже” у Києві відбудеться перший бал Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до Серця” – “Сердечний бал”. Разом із спільнотою Майстерні балів “БАЛ РОЯЛЬ” Фонд підтримає відродження традицій інтелігенції та меценатів столиці ХІХ століття, зокрема, організації Малих балів у Києві. Всі кошти від реалізованих квитків будуть направлені на закупівлю медичного обладнання для дітей із вадами слуху.  

 

Об’єднавшись із колективом професійних організаторів ексклюзивних, вишуканих подій – майстернею балів «Бал-Рояль», що продовжують традиції київської інтелігенції ХІХ століття, фонд “Серце до Серця” запрошує киян підтримати захід із благодійною метою. “Сердечний бал” відбудеться 7 квітня о 18.00 у Домі культури “Фаберже” (вул. Прорізна, буд. 8).

 

“Сердечний бал” обіцяє наповнення програми вечора у традиціях ХІХ століття. На гостей балу очікує традиційна танцювальна програма, показ мод українського модельєра Влади Назік, благодійний аукціон, виступ заслуженої артиски України Наталії Шелепницької, чарівної Марії Собко та акустичний концерт загадкової Ілларії.

Усі кошти від реалізованих квитків підуть на закупівлю медичного обладнання для дітей з вадами слуху, яким фонд “Серце до Серця” системно допомагає протягом кількох років.

 

“Приєднавшись до такої вишуканої події, як малий столичний бал, ми не лише відроджуємо традиції освіченої спільноти Києва, невід’ємною частиною життя якої були меценатські внески у розвиток столиці та столичної культури, але й ще раз звертаємо увагу українців на важливість допомоги найбільш вразливим верствам населення, яким не обійтися без підтримки небайдужих людей, – відзначає Дмитро Струк, президент ВБФ “Серце до Серця”. – Запрошуємо українців приєднатися до нашої ініціативи та зробити свій внесок у благодійну справу”.

 

Малі бали у своїх маєтках зазвичай організовували багаті та освічені кияни, запрошуючи на них видатних мешканців міста – купців, міських чиновників, дипломатів, промислових магнатів, акторів, музикантів, художників та архітекторів. Усіх їх об’єднувала любов до Києва, до мистецтва, а також  значимі творчі та меценатські внески у розвиток столиці, столичної культури та благодійність.

 

Запрошення на бал можна отримати за адресою: вул. Рейтарська, 9, оф. 1  або замовити за телефонами - 093 605 30 20, 044 278 401.

Благодійний внесок на бал становить 100 грн. з особи.