Головна > Новини > 11-й поспіль у Миколаєві відбудеться Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця».

11-й поспіль у Миколаєві відбудеться Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця».

11-й поспіль у Миколаєві відбудеться Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця». Цього року акція пройде під гаслом «Врятуй життя дитині!» 
4 квітня 2016 року, 15.00 в Малому Залі Миколаївської облдержадміністрації відбулася Прес-конференція початку 11-ї Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» метою якої є збір коштів на закупівлю обладнання у реанімацію дитячої обласної Миколаївської лікарні.. Акція буде проходити по всіх містах України у період з 4 квітня по 24 квітня 2016 року.
Регіональний координатор ВБФ «Серце до Серця» у Миколаївській області – Шарапова Юлія Андріївна,- розповіла про успіхи діяльності фонду за 10 років,нагородила Золотими Серцями кращих волонтерів тогорічної акції 2015, та презентувала нові програми фонду , такі як «Я бачу і мене бачать» що фонд проводить разом з Патрульною поліцією України, з метою зменшення кількості ДТП серед дітей, шляхом безкоштовного розповсюдження світловідбиваючих елементів.
Також Юлія оголосила про конкурс на посаду координатор проекту "Покойовий патруль" (Патруль миру) у Миколаєві, який поїде на навчання до Польщі та навчиться діяти в надзвичайних ситуаціях, надавати першу медичну допомогу, вміти працювати в команді однодумців, а також виживати в нестандартних ситуаціях,щоб повернутись та запустити дану програму у нашій області.
«Ця акція проходить тільки при підтримці органів влади, це якраз той випадок коли ми взагалі не беремо на себе роботу в організації. Ми тільки допомагаємо. За багато років ми бачимо що самі молоді люди проявляють ініціативу» - зазначила заступник департаменту освіти науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації – Каськова Ганна Леонідівна.
Головний лікар обласної дитячої лікарні – Гоцуляк Дмитро Васильович , наголосив про важливість проведення цієї акції та розповів про велику кількість коштовного обладнання яке фонд передав у лікарню за 10 років своєї діяльності. Загальна зібрана сума за вся роки волонтерами 902035,93 грн ., які повністю пішли на закупівлю медичного. У цьому році координатори акції у Миколаєві ставлять за мету значно збільшити показники,щоб допомогти якомога більшій кількості дітей
Повна перевірка волонтерів – кожен відповідальний за свій сектор волонтерського руху, має бути впевнений у кожному волонтері, у його серйозності, вмінню правильно донести інформацію та чесним намірам. Кращий відбір волонтерів дозволить підвищити ефективність проведення збору коштів волонтерами.
Реклама буде акцентуватися на зовнішньому вигляді волонтера, скриньки та його бейджика-ідентифікатора . Це має допомогти збільшити увагу саме до волонтерів цієї акції, а не до інших фондів які так само використовують схожу назву та символіку, знаючи що багато людей підтримують акцію «з червони серцями».
Під час проведення акції 4 та 24 квітня 2016 року в містах (обласного значення) і районах області, відбудуться святкові благодійні концерти, фестивалі, ярмарки, спортивні змагання, конкурси малюнків, ігротеки тощо.
Фінал акції відбудеться 24 квітня 2016 року в м. Миколаєві на вул. Соборній (Каштановий сквер) з 11:00 до 20:00 години за участю творчої молоді м. Миколаєва, молодіжних, дитячих та студентських творчих колективів Будинків творчості учнів районів м. Миколаєва, вищих навчальних закладів.
Орієнтовна кількість учасників акції в м. Миколаєві – понад 20 000 осіб, представників студентської та учнівської молоді, громадян та гостей міст та районів області.
Прийняти участь у акції може кожен бажаючий звернувшись до координатора області за контактами:
093-014-16-10 (Юлія) 
Email: sercedoserca@mail.ru 
https://vk.com/julia.sharapova 
www.facebook.com/julia.sharapova.1426