Головна > Новини > 120 тис.грн. пожертвували обласній дитячій лікарні подоляни в рамках акції "Серце до серця"

120 тис.грн. пожертвували обласній дитячій лікарні подоляни в рамках акції "Серце до серця"

Нове обладнання отримала Хмельницька обласна дитяча лікарня. Подарунок для медзакладу зробили волонтери Всеукраїнського благодійного фонду «Серця до серця». У рамках Всеукраїнської благодійної акції «Врятуй життя дитині» на Хмельниччині вдалося зібрати понад 120 тисяч гривень. Ці гроші й витратили на закупівлю медичного устаткування для реанімації.

У реанімаційному відділенні Хмельницької обласної лікарні сьогодні четверо важкохворих дітей. Загалом же за минулий рік рятувати довелося майже 4 сотні. Тож потреба у сучасному, а головне якісному обладнанні виникає постійно. Тут на допомогу медикам вже не вперше прийшли волонтери. Благодійний фонд «Серця до серця» у квітні минулого року розпочав збір коштів на нове устаткування саме для реанімацій. 

Наталія ШМУРІКОВА - координатор акції ВБФ «Серця до серця» у Хмельницькій області

- В Україні було зібрано більше 3 млн гривень. в області понад 120 тисяч. І дуже приємно, що кожна копійка, яка кинута до скриньки представлена у вигляді нового обладнання. Воно послужить для того, щоб наші дітки були здоровіші, прекрасні і щасливі.

Уже другий рік поспіль на зібрані кошти благодійники купують обладнання саме для Хмельницької обласної дитячої лікарні. У 2016 році придбали інфузомати. Цього ж разу 2 електровідсмоктувачі та шприци. Тож відтепер кожна дитина у відділенні інтенсивної терапії забезпечена індивідуальним обладнанням.

Олег ТКАЧУК – завідувач відділенням інтенсивної терапії Хмельницької обласної дитячої лікарні.

- Це допомога в роботі через те, що у важких пацієнтів накопичується маса слизу в роті, в носі, в ранах і це потрібно весь час забирати. Ці електровідсмоктувачі ми використовуємо у своїй роботі щоденно.

Такий самий медичний апарат цього разу волонтери подарували і Городоцькій районній лікарні. А загалом подібні акції вони проводять вже 11 років поспіль.

Лариса ДОБРОВОЛЬСЬКА - головний педіатр Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА

- Всі ці акції були присвячені для потреб дітей. це були різні за тематикою Це були діти, які потребують найбільшої уваги. Це діти з вадами зору, діти хворі на цукровий діабет, це діти, які потребують інтенсивної невідкладної допомоги, тобто діти які знаходяться в реанімаційних відділеннях.

Та на цьому волонтери не зупиняються. Уже у березні ініціюють чергову акцію з назвою «Я хочу бачити життя». За гроші, які вдасться зібрати, планують купити медичне обладнання для лікування та діагностики захворювань у дітей з вадами зору.

Віталій СУБОТЕНКО - завідувач офтальмологічним відділенням Хмельницької обласної дитячої лікарні.

- Через поліклініку щороку проходить більше 5 тисяч дітей. У відділенні лікується щороку тисяча пацієнтів. « майже 700 дітей цього року було прооперовано. Дуже велике навантаження.   

Збирати гроші благодійники з фонду «Серця до серця» візьмуться вже з 9 березня. Триватиме акція місяць.

https://www.youtube.com/watch?v=DWALdDL-Llg

https://www.youtube.com/watch?v=_EokKhwZFjI