Головна > Новини > 14 березня в Чернівцях відбулась прес-конференція «Серце до Серця»

14 березня в Чернівцях відбулась прес-конференція «Серце до Серця»

14 березня в приміщенні Чернівецької обласної державної адміністрації відбулась прес-конференція ВБФ "Серце до Серця".

Щодо проведення VIIІ щорічної Всеукраїнської акції «Серце до Серця» допомоги дітям з проблемами слуху, до буковинців звернувся президент Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до Серця» Дмитро Струк.

Під час свого виступу пан Дмитро зауважив, що сьогодні, нажаль, фонд не є таким відомим на Україні, як подібні у Європі: «Напевно, не до всіх ми ще дійшли, не до всіх достукалися». Також Дмитро Струк звернувся до меценатів та підприємців Чернівецької області з пропозицією долучитися до акцій фонду і, зокрема, до акції, яка буде проходити з метою допомоги дітям з проблемами слуху.

Варто зауважити, що у період із 7 по 28 квітня 2013 року в Чернівецькій області заплановано проведення восьмої щорічної Всеукраїнської акції «Серце до Серця», що проходитиме під гаслом «Почуй світ».

Перелік обладнання та адреси дитячих лікувальних закладів, в котрі передано обладнання, є доступним широкому загалу на інтернет-сторінці Фонду «Серце до серця»(http://sercedoserca.com.ua).

Начальник управління сім’ї, молоді та гендерних питань Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Олександр Довганич під час свого виступу зазначив: «Така щорічна акція в Чернівецькій області проводитиметься вже восьмий раз і неабияк допомогла дітям Буковини. Кожного разу вона не залишає байдужим кожного пересічного жителя міста Чернівців та області.

У нараді взяв участь заступник керівника апарату обласної державної адміністрації – Петро Рева, який зазначив: «Приємно, що молодь долучається до таких акцій. Тому попрошу вас не зупинятися та робити світ добрішим».

Регіональний координатор Віталій Смандич підкреслив, що Чернівецька область є регіоном із зростаючою тенденцією по збору коштів. "Нинішнього року Чернівці не будуть виключенням і покажуть свій рівень" - зазначив Віталій.

Із планом заходів котрі будуть проводитись під час акції в області всіх присутніх ознайомила Анна Рибарчук - заступник регіонального координатора.

На порядку денному розглядалися питання: «Підсумки VII щорічної Всеукраїнської акції «Серце до серця» допомоги дітям, які хворіють на цукровий діабет в Чернівецькій області», доповідав Олександр Довганич – заступник голови регіонального організаційного комітету, заступник директора Департаменту-начальник управління сім’ї, молоді та з гендерних питань Департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації; «Завдання та перспективи VІІІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до Серця» допомоги дітям з проблемами слуху», – Дмитро Струк –президент Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до Серця»; «Участь Чернівецької області в VІІІ Всеукраїнській благодійній акції «Серце до Серця» допомоги дітям з проблемами слуху», – Віталій Смандич – координатор Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до Серця» в Чернівецькій області; «Про кількість дітей з проблемами слуху в Чернівецькій області», –Іван Хорошенюк – головний лікар Чернівецької міської дитячої поліклініки; презентувала план заходів в рамках проведення акції Анна Рибарчук – заступник координатора Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до Серця» в Чернівецькій області.