Головна > Новини > 14 листопада Всесвітній День боротьби з цукровим діабетом

14 листопада Всесвітній День боротьби з цукровим діабетом


На сьогодні цукровий діабет набув ознак “неінфекційної епідемії”, яка охопила близько третини мільярда жителів нашої планети. За даними експертів ВООЗ, до 2030 року очікується
збільшення кількості хворих у 1,5 рази. В Україні за останні 15 років захворюваність на цю ендокринно-обмінну патологію підвищилася вдвічі. Кількість пацієнтів з діабетом ще у 2006 році подолала мільйонну позначку, а вже на початку 2013 року число зареєстрованих хворих досягло 1,3 млн. осіб. 
***
Близько 50% осіб із цукровим діабетом типу 1 помирає від хронічної ниркової недостатності. Частота інфаркту міокарда за наявності діабету зростає у 2-5 разів, інсульту – у 4-6 разів, а 50-70% усіх ампутацій нижніх кінцівок, не пов'язаних із травматизмом, припадає на пацієнтів з цим захворюванням.
***
Діабет – нестримно зростаюча епідемія, але зміна способу життя може запобігти катастрофі!

Дякуємо, тим людям котрі  долучилися до благодійної акції "Серце до серця" допомоги дітям, хворим на цукровий діабет та приклали душу і серце у процес вирішення цієї проблеми.

Дякуємо усім волонтерам Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до Серця", обласним представникам, владним структурам, журналістам, підприрємцям та зіркам за підтримку ідеї, за спільно пройдений шлях, щодо вирішення проблем маленьких українців!!!