Головна > Новини > 19 березня в Молодіжному центрі Дніпроперовська відбулась прес-конференція Всеукраїнського Благодійного Фонду «Серце до серця»

19 березня в Молодіжному центрі Дніпроперовська відбулась прес-конференція Всеукраїнського Благодійного Фонду «Серце до серця»

19 березня в Молодіжному центрі відбулась прес-конференція Всеукраїнського Благодійного Фонду "Серце до Серця"

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:http://vk.com/sercednipro2013

Щодо проведення VIIІ щорічної Всеукраїнської акції допомоги дітям з вадами слуху, до дніпропетровців звернувся Голова Правління ВБФ "Серце до серця" — Пан Конік Єжи Марик.

Під час свого виступу пан Юрик зауважив, що сьогодні, на жаль, фонд не є таким відомим на Україні, як подібні у Європі: «Напевно, не до всіх ми ще дійшли, не до всіх достукалися» та розповів наскільки масштабніше подібні акції відбуваються у Польщі. Також Голова Правління фонду звернувся до меценатів та підприємців Дніпропетровської області з пропозицією долучитися до акцій фонду і, зокрема, до акції, яка буде проходити з метою допомоги дітям з проблемами слуху.

Нагадаємо, цьогорічна акція під гаслом "Почуй світ" буде присвячена збору коштів для закупівлі медичного обладнання та слухових апаратів для дітей з вадами слуху і проходитиме з 7 по 28 квітня 2013 року.

Метою прес-конференції є привернення уваги громадськості до благодійної діяльності Фонду в інтересах суспільства та окремих категорій осіб, зокрема порятунку життя і здоров’я українських дітей, а також пропаганда волонтерського руху та повернення суспільству довіри до благодійних організацій, шляхом проведення діяльності за принципами прозорості, простоти, всестороннього контролю та публічної звітності.

Кількість коштів, перелік обладнання та адреси дитячих лікувальних закладів, в котрі передано обладнання у попередні акції, є доступним широкому загалу на інтернет-сторінці Фонду «Серце до серця» http://sercedoserca.com.ua/ .

У цьому році Молодіжний центр виступає партнером акції «Серце до серця».

«Однією з цілей Молодіжного центру є популяризація волонтерського руху в Дніпропетровській області. Нам хотілося б, щоб акція «Серце до серця» а нашому регіоні була так само масштабна як у Польщі і Вінниці. У цьому році Молодіжний центр готовий надати майданчик для об'єднання волонтерів, сподіваємося, що таким чином організаторам вдасться поліпшити комунікацію з ініціативними молодими людьми, які готові взяти участь в якості волонтерів», - сказав директор Молодіжного центру Максим Лещенко.