Головна > Новини > 21 березня, в Луганську відбулася прес-конференція, присвячена старту VIIІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до Серця»

21 березня, в Луганську відбулася прес-конференція, присвячена старту VIIІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до Серця»

 

Вчора, 21 березня, в Луганську відбулася прес-конференція, присвячена старту VIIІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до Серця» допомоги дітям з проблемами слуху.
В ході прес-конференції були розглянуті особливості проведення акції «Серце до Серця» в Луганській області, презентовано план заходів, спрямованих на збір коштів, і надана коротка інформація про дітей з проблемами слуху в нашому регіоні.
Як зазначив заступник голови Луганської облдержадміністрації Анатолій Івченко, жителі області завжди брали активну участь у цій акції.
 
«Луганщина вже не перший рік бере участь у благодійній акції« Серце до Серця ». У минулому році ми зібрали майже 70 тис. грн. на допомогу дітям, хворим на діабет. На ці кошти було закуплено 5 інсулінових помп, які, впевнений, істотно змінили життя дітей на краще. Сподіваюся, що цього року акція пройде ще більш масштабно, адже підготовку до неї ми почали одразу ж по закінченні торішньої », - розповів Анатолій Івченко.
 
У свою чергу, Голова Правління Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до Серця» Єжи Конік розповів присутнім про проведення акції на всеукраїнському рівні та побажав наснаги у нових звершеннях.
 
«З 7 по 28 квітня у всіх областях України пройде благодійна акція «Серце до серця» під гаслом "Почуй світ", яка вже стала традиційною. Але варто пам'ятати, що суть нашої акції не в цифрах і не в місцях: адже, перш за все - це не змагання, а щире бажання зробити добру справу. За нашими підрахунками, якщо розділити зібрані кошти на всіх жителів Луганщини, то вийде, що кожна людина пожертвував для дітей 3 копійки. І я дуже сподіваюся, що в цьому році, кожен луганчанин захоче подарувати дітям з проблемами слуху хоча б 1 гривню. І, повірте, це буде по-справжньому благу справу і величезна допомога на шляху до одужання цих дітей », - підкреслив Єжи Конік.
 
Головний дитячий сурдолог Луганській області Ольга Соломенцева розповіла журналістам, що проблеми слуху виявляються у кожного другого-третього новонародженої дитини з тисячі.
За її словами, в Луганському обласному центрі реабілітації дітей з порушенням слуху та мови на сьогодні стоїть на обліку 610 дітей, близько 72% з яких - вже зі статусом інваліда. При цьому від акції головний дитячий сурдолог Луганщини чекає допомоги не конкретним дітям, а всієї області в цілому.
 
«Кожен наш дитина, у якої зареєстровані проблеми зі слухом, - вже отримує допомогу. Тому від акції я чекаю допомоги для нашої області в цілому, наприклад, придбання об'єктивного аудіометр, апарату, який дозволяє виявляти проблеми у маленьких дітей », - зазначила Ольга Соломенцева.
 
Нагадаємо, що організаторами благодійної акції «Серце до Серця» в області виступили Департамент освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації та молодіжна громадська організація «Союз студентів Луганщини».