Головна > Новини > 22 березня в приміщенні Сумської міської ради відбулася прес-конференція, присвячена VIII Всеукраїнській благодійній акції ВБФ «Серце до серця»

22 березня в приміщенні Сумської міської ради відбулася прес-конференція, присвячена VIII Всеукраїнській благодійній акції ВБФ «Серце до серця»

 

22 березня в приміщенні Сумської міської ради відбулася прес-конференція, присвячена VIII Всеукраїнській благодійній акції ВБФ «Серце до серця» – «Почуй світ», метою якої є збір коштів на закупівлю спеціального медичного обладнання необхідного для дітей з вадами слуху. Акція буде проходити по всіх містах України у період з 7 квітня по 28 квітня 2013 року.

    Присутній на прес-конференції Конік Єжи Марек, голова ревізійної комісії ВБФ «Серце до серця», розповів , що кошти, які збираються під час акцій – це звичайно крапля у морі, але для кожної окремої хворої дитини – це можливість вилікуватися.

   Звертаючись до присутніх у залі волонтерів він сказав: «Навчіться говорити та думати «ми», бо ми – це сила».

    Конік Єжи Марек розповів, що в деяких областях, таких як Закарпатська, губернатори є почесними волонтерами ВБФ «Серце до серця». Там губернатор бере скриньку, виділяє кілька годин і обходить усіх чиновників та депутатів, збираючи від 9 до 13 тисяч гривень. Чи стане Юрій Чмирь волонтером акції у цьому році?

    Валентина Жукова, головний дитячий отоларинголог в Сумській області, подякувала організаторам акції за медичне обладнання, яке вони придбали для її відділення кілька років тому.

   «Кожна мама та кожен тато завжди чекають на перше слово, яке скаже їх дитинка. Але дитина з вадами слуху має проблеми з розвитком мовленнєвого апарату. Тому цьогорічна акція ВБФ «Серце до серця» має дуже велике значення», - зауважила Валентина Жукова.

     Крістіна Сахно, регіональний представник ВБФ «Серце до серця» в Сумській області, проаналізувала результати минулорічної акції, завдяки якій було придбано 6 електронних помп для діток хворих на цукровий діабет, та поділилися планами на цей рік. У цьому квітні на сумчан чекають концерти, благодійний аукціон, побудування величезної скриньки, інтернет-аукціон побачень та багато-багато іншого.

    З кожним роком акція викликає все більше довіри серед людей. Тому запрошуємо всіх долучитися до допомоги дітям!

Джерело www.incity.sumy.ua