Головна > Новини > 23 жовтня відбулась у Тернополі довгоочікувана конференція підбиття підсумків акції «Серце до серця 2012»

23 жовтня відбулась у Тернополі довгоочікувана конференція підбиття підсумків акції «Серце до серця 2012»

 

 

В рамках благодійної акції «Серце до серця» в області було зібрано більше 107 тисяч гривень на закупівлю інсулінових помп дітям, що хворіють на цукровий діабет. Вартість одного такого апарату – близько 21 тисячі гривень – волонтери змогли закупити та передати малечі, перебіг недуги в яких проходить вкрай важко, аж 5 помп «Medtronik 715».

 

 

Обласний представник фонду «Серце до серця» у Тернополі Арсен Ляхоцький, як завжди показав чудову організацію та прекрасний результат. У кожному районі області діяли штаби акції та загони волонтерів. Цьогоріч в акції взяло участь 853 волонтери – учнів шкіл, студентів, членів молодіжних та дитячих громадських організацій.

Допомагало в організації акції на Тернопільщині управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації. Так, за два останні роки проведення акцій для дітей, хворих на діабет, волонтери змогли зібрати 253 тисячі гривень і закупити 10 інсулінових помп. Всього за сім років зібрано і закуплено обладнання на суму майже 564 тисячі гривень.

За результатами проведеної акції та зібраних коштів, було також визначено кращі громадські організації. Найбільше грошей для закупівлі інсулінових помп зібрала ВМГО “Молода Просвіта” – 6261 гривню, волонтерська організація «Іскра Любові» – 4833 гривень та студентська рада ТНПУ ім. В. Гнатюка – 3186 гривень. Лідерами ж серед волонтерів визнано Ольгу Савчук, яка зібрала 2460 гривень, Тетяну Раківську з результатом 2023 гривні та Вікторію Дубрівну – 1476 гривень.

 

Серед районів найактивнішими були Чортківський, штаб якого зібрав 13601 гривню, Монастириський – 7800 гривень та Гусятинський, де сума зібраних коштів досягала майже 7200 гривень.

 

На саму конференцію було запрошено усіх батьків, що виявили бажання взяти участь у жеребкуванні на отримання інсулінової помпи, адже кількість зацікавлених сімей, що потребують такого апарату була удвічі більшою. На заході панувала весела та невимушена атмосфера, незважаючи на те, що конференція проходила у приміщенні облдержадміністрації. По завершенні присутні з усмішками повертались до своїх справ, усі були задоволеними, навіть ті, кому не пощастило у жеребкуванні отримати інсулінову помпу.

 

Щиро дякуємо усім представникам ЗМІ, що знайшли час і бажання для нас у Тернополі. Ваша підтримка нам завжди вкрай необхідна!

 

Дякуємо організаторам та учасникам конференції!!!

 

:)