Головна > Новини > 25 жовтня,в Ужгороді відбулося вручення інсулінових помп для дітей, що хворіють на цукровий діабет у Закарпатській області

25 жовтня,в Ужгороді відбулося вручення інсулінових помп для дітей, що хворіють на цукровий діабет у Закарпатській області

 

Участь в урочистостях взяли заступник керівника краю Іван Качур, голова наглядової ради  Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» Єжи Конік, головний лікар обласної дитячої лікарні Єлизавета Біров, інші поважні гості, волонтери, діти та їхні батьки.

За період акції «Серце до серця 2012»  закарпатським волонтерам вдалося зібрати понад 360 тисяч гривень, що стало другим показником серед всіх областей України (у 2011 році – третій, у 2010 – четвертий). За ці кошти було придбано сучасне медичне обладнання для обласної дитячої лікарні та інсулінові помпи для дітей, хворих на цукровий діабет.

Хочемо висловити щиру подяку заступнику керівника краю Івану Качуру, обласному представнику фонду «Серце до серця» у Закарпатській області Миколі Щадею та його команді, за організовану та злагоджену роботу , яка показала відмінний результат. Закарпатська область стала прикладом для усієї України, де результат не залежить від кількості населення чи рівня його достатку, а від бажання допомогти.

Отже, дітям було урочисто вручено інсулінові помпи. Всього для Закарпаття було закуплено 18 інсулінових помп та один експрес-аналізатор гемоглобіну і глюкози у крові.  Нажаль, не всі сім’ї маленьких діабетиків оповістили про можливість отримати помпу,  лікар підбирала дітей, керуючись власними критеріями.

"Завдяки спільним зусиллям волонтерів, медиків, освітян та простих закарпатців, що долучилися до благодійної акції, нам вдалося цьогоріч зібрати таку значну суму. Ці інсулінові помпи значно полегшать життя діткам, хворим на діабет. Ми розуміємо, що самі помпи дороговартісні в обслуговуванні, тому будемо лобіювати питання про фінансування з обласного бюджету витрат на розхідні матеріали", - зазначив під час виступу Іван Качур.

Щиро дякуємо усім представникам ЗМІ, що знайшли час і бажання для нас в Ужгороді! Ваша підтримка нам завжди вкарай необхідна!

Дякуємо організаторам та учасникам конференції!!!