Головна > Новини > 26 березня на Вінниччині відбуласть прес-конференція, присвячена старту благодійної акції "Серце до серця" 2013

26 березня на Вінниччині відбуласть прес-конференція, присвячена старту благодійної акції "Серце до серця" 2013

 

 

Метою цьогорічної акції є збір коштів напридбання медичного обладнання для лікареньУкраїни та закупівлі слухових апаратів длядопомоги дітям з вадами слуху.

Як зазначила заступник голови облдержадміністрації, в області нараховується майже 1000 дітей з вадами слуху, а 206 дітей вжечекають на слухові апарати. Тому проведення даної благодійноїакції є доцільним та необхідним кроком у допомозі маленьким вінничанам.

Також участь у засіданні організаційного комітету взяли начальникуправління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Олена Стоялова, перший заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Олена Чорна, начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги дитячому населенню департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації Лариса Бевза, заступник голови правління Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» Катерина Бартецька, регіональний представник Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» Тетяна Дрончак та лікар-сурдолог дитячої клінічної лікарні Вадим Троян.

В ході засідання, членами оргкомітету було детально обговорено план проведення акції, заслухано прохання та висунуто пропозиції. Окрім того, батьки дітей, які користуються інсуліновими помпами, що були закуплені за кошти, зібрані під час акції у 2012 році, розповіли присутнім про важливість даного медичного обладнання.

У дні проведення акції «Серце до серця» - «Почуй світ!» навулицях сіл, селищ, міст області працюватимуть волонтери. Кожен волонтер матиме скриньку з номером, захищений печаткою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» та бейдж-ідентифікатор. Індивідуальний номер ідентифікатора буде співпадати зномером на скриньці, до якої від перехожих збиратиме гроші волонтер. Волонтери матимуть також наклейки-сердечка, які наклеюватимуть усім, хто кидатиме гроші до скриньки.

Під час фіналу Акції, який відбудеться 27-28 квітня 2013 року планується проведення святкових благодійних концертів, виставок,спортивних змагань, марафонів, карнавальних парадів, конкурсів плакатів, малюнків, ігротек тощо.

Нагадаймо, що протягом останніх двох років Вінниччина посідає перші місця по збору коштів в рамках даної акції (2011 рік – більше 530 тис. грн.; 2012 – 650 тис. 899 грн.). Кожного року за результатами проведених акцій для області закуповувалось дороговартісне обладнання, яке встановлено та функціонує в офтальмологічному та неонатальному відділеннях обласної дитячої клінічної лікарні. Так, зарезультатом зібраних у 2011-2012 роках коштів було закуплено 52 інсулінові помпи, які передані в користування дітям, хворим нацукровий діабет.

Для довідки:

Головними організаторами акції в області є управління у справах сім’їта молоді облдержадміністрації, департаменти облдержадміністрації –охорони здоров’я, освіти і науки, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, економіки, управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

До проведення акції будуть залучені депутати рад усіх рівнів,громадські організації, лідери студентського самоврядування, релігійні громади, підприємці.

Скриньки акції будуть встановлені у закладах культури, фізичної культури та спорту, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних та лікувально-профілактичних закладах області.

За iнформацiєю:

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА<br /><a href="http://www.myvin.com.ua/ua/news/events/20012.html">Джерело</a>