Головна > Новини > Кременчуцькому пологовому будинку передали медичне обладнання, закуплене завдяки акції «Серце до серця»

Кременчуцькому пологовому будинку передали медичне обладнання, закуплене завдяки акції «Серце до серця»

Кременчужани зібрали кошти під час акції на 5 шприцевих інфузійних насосів і 622 шприци для цих насосів.

4 лютого, міському пологовому будинку передали це обладнання. Інформує інтернет-видання Вісник Кременчука.

Як повідомив головний лікар Міського дитячого пологового будинку Ярослав Прокопчук, у Кременчуці було подібне обладнання, але термін використання насосів, якими допомагають дітям уже більше 10 років, перевищений більше ніж удвічі.

А завідуюча відділення інтенсивної терапії новонароджених Ірина Лорінець зауважила, що шприцеві інфузійні насоси потрібні як для недоношених малюків, так і для дітей, що народились вчасно, але потребують лікарської допомоги. Бо маляті не можна ані внутрішньовенно, ані внутрішньом’язово вводити препарат - лише за допомогою такого насоса.

«Це медичне обладнання – запорука початкової організації надання допомоги новонародженим», - уточнив заступник начальника управління охорони здоров’я Дмитро Петращук.

За його словами, упродовж року у відділенні інтенсивної терапії Кременчуцького пологового будинку перебуває до 150 новонароджених.

До речі, це не перша допомога з медичним обладнанням цьому лікарняному закладу. Наразі тут уже працює обладнання, придбане під час однієї з минулорічних акцій «Серце до серця».

Як нагадала координатор акції Світлана Пищита, у 2015 році кременчужани зібрали 131 тисячу 335 гривень, які й витратили на закупівлю вищеназваного обладнання.

Кременчук зайняв четверте місце серед 23 міст, які брали участь в акції.

«Та рейтинг - не головне, головне - порятунок дітей", - зазначила Світлана Пищита.

Вона нагадала, що всі послуги, які надають на цьому обладнанні, безкоштовні.

А цього року в акції «Серце до серця» кременчужанам знову пропонуватимуть зібрати кошти для пологового будинку. Триватиме вона в Кременчуці з 4 по 24 травня.