Головна > Новини > «Серце до серця»: Закарпаття — у лідерах із благодійності

«Серце до серця»: Закарпаття — у лідерах із благодійності

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» ось уже 10 років допомагає дітям зі всієї України. Регіональні представники на Закарпатті відзвітували за пророблену за десятиліття роботу, ідеться в сюжеті «УжІнформ».

 

Зупинилися, зокрема, на закупленому минулоріч обладнанні для обласної дитячої лікарні. Варто зазначити, що за підсумками 2015 року Закарпатська область стала лідером результативності в Україні, зібравши понад 300 тисяч гривень.

 

«2015 рік є для нас одним із найкращих років. Тому що протягом 10 років існування Фонду Закарпаття активно долучалося до акції і все ж таки доборолося до свого, оскільки саме 2015 рік став для нас переможним. Наша область зібрала найбільше коштів серед усіх областей України. Зібрали ми 301 тисячу 62 гривні 50 копійок», — каже Христина Ярема, заступник обласного керівника ВБФ «Серце до серця».

 

Уже водинадцяте благодійна акція на Закарпатті розпочинається 1 квітня. Головна мета – збір коштів на придбання реанімаційного медичного обладнання для Закарпатської обласної дитячої лікарні. Стартуватиме вона велопробігом у неділю, 3 квітня із набережної Незалежності. Триватиме цьогорічна кампанія до 24 квітня.