Головна > Новини > Сумська обласна дитяча лікарня отримала нове обладнання для реанімаційного відділення

Сумська обласна дитяча лікарня отримала нове обладнання для реанімаційного відділення

Закупити медичне устаткування вдалося завдяки проведенню в області X Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», інформує Сумська ОДА.

«Акції всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», які щорічно проходять за підтримки обласного управління молоді та спорту, користуються високою довірою та популярністю у мешканців Сумщини. Адже люди переконуються в їх результативності, цільовому використанні коштів, доступності звітів», – підкреслив начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Дмитро ЛАНТУШЕНКО.

За словами регіонального представника ВБФ «Серце до серця» Крістіни САХНО, у рамках благодійної акції, яка проходила під гаслом «Врятуй життя дитини!», на Сумщині було зібрано – понад 117,5 тисяч гривень.

Головний лікар обласної дитячої лікарні Ганна БОГДАНОВА повідомила, що за ці кошти, враховуючи побажання медиків, Фонд придбав та передав на баланс обласної дитячої лікарні чотири шприцевих інфузних насоси Перфузор компакт та 1130 шприців перфузорів на 50 мл з голкою для забору медикаментів, які забезпечують надточне дозування лікарських препаратів.

На медичне обладнання збирали кошти в усіх районах області протягом квітня 2015 року. Цьогоріч акція, яка триватиме з 4 до 24 квітня, також буде спрямована на закупівлю реанімаційного медичного обладнання в обласну дитячу лікарню.