Головна > Новини > У Полтаві втретє «творили добро» у рамках акції «Серце до серця»

У Полтаві втретє «творили добро» у рамках акції «Серце до серця»

7 квітня в сімейному кафе «Family» відбувся благодійний вечір «Твори добро 3.0». Захід пройшов в рамках цьогорічної акції «Серце до серця».

Під час заходу волонтери зібрали 1534 гривні, які підуть на закупівлю медичного обладнання в реанімаційні відділення дитячих лікарень.

«Твори добро» – щорічний благодійний вечір, співорганізаторами якого є фонд «Серце до серця» та незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus». Цьогорічний захід був присвячений сімейним цінностям.

– Зараз ми знаходимося в такому віці, коли починаємо створювати свої сім’ї. Мені стало цікаво, як кожен з нас уявляє цей інститут і його цінності. Тому всі вкладають в поняття «сім’я» різне значення. Також цікаво подивитися на реакцію глядачів і їх уявлення про сім’ю, – розповіла ініціатор події Вікторія Рєпка.

Під час вечорів «Твори добро», які відбулися в квітні 2014 і 2015 роках, полтавцям вдалося зібрати 1637 та 680 гривень відповідно. Кошти, зібрані на першому заході передали на закупівлю діагностичного обладнання для новонароджених та лампи для офтальмоскопу у Дитячу міську лікарню. Минулорічні благодійні внески пішли на закупівлю медичного обладнання для реанімаційного відділення Полтавської дитячої міської лікарні.