Головна > Новини > У Рівному байкери та волонтери долучились до благодійної акції «Серце до серця»

У Рівному байкери та волонтери долучились до благодійної акції «Серце до серця»

На майдані Незалежності у Рівному поставили мотоцикли різних марок. Перехожі з цікавістю до них підходили і фотографувалися. Найсміливіших байкери возили по місту. А волонтери в цей час збирали кошти для реанімаційного відділення Рівненської обласної дитячої лікарні.

Регіональний представник благодійного фонду «Серце до серця» Олеся Шлейник повідомила, що в заході також взяли участь рівненські студенти та представники різних громадських організацій:

— У проведенні акції нам частково допомагає молодіжна організація «ФРІ». Також приєдналися студенти Рівного та цивільний корпус «Азов», — каже Олеся.

Цього року акція «Серце до серця» почалася 4 квітня, а триватиме до 24 квітня і завершиться грандіозним фінальним гала-концертом за участю відомої рівненської групи «От Vinta».

Протягом 20 днів кожен охочий зможе пожертвувати гроші для маленьких новонароджених пацієнтів в освітніх і медичних установах Рівненщини, де встановлено спеціальні скриньки для збору коштів. А 24 квітня волонтери фонду будуть ходити з коробками по місту в місцях найбільшого скупчення людей.

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» був створений в січні 2006 року. Молоді люди ставили за мету порятунок життя і здоров'я дітей через збір коштів благодійними методами.