Головна > Новини > Акція "Серце до серця" - найбільш цікавий та корисний благодійний проект для українського суспільства.

Акція "Серце до серця" - найбільш цікавий та корисний благодійний проект для українського суспільства.

 

20 червня 2013 року Асоціація благодійників представила – «Зелену книгу української благодійності».

       

«Зелена книга української благодійності» – це документ, що містить значний масив  інформації     щодо аналізу, моніторингу сьогоднішнього стану (у даному випадку – 2012 рік) у сфері української благодійності і який має на меті розпочати процес суспільних   консультацій щодо шляхів розвитку благодійності в Україні. Організатори сподіваються, що їх робота буде використана при створенні «Білої книги української благодійності».

 

 

    В основу Зеленої книги покладені результати дослідження «Стан розвитку благодійності в Україні – 2012», яке у квітні-травні 2013 року проводили Асоціації благодійників і ІАЦ «Громадський простір». Організатори залучили 57 експертів у сферах благодійності, волонтерства, корпоративної соціальної відповідальності, відомих громадських діячів, журналістів, підприємців, науковців. Склад експертів є фахово і територіально репрезентативним, коректно представляє існуючі у середовищі суб’єкти благодійності. Результати цього опитування були представлені 30 травня 2013 року.

           «Проводячи експертне опитування, ми ставимо перед собою мету дослідити стан української благодійності з двох позицій: простежити її розвиток у динаміці і отримати уявлення про ситуацію зсередини, від експертів, – говорить Президент Асоціації благодійників України Олександр Максимчук. – Збираючи, аналізуючи й порівнюючи результати, ми бачимо широку картину стану благодійності в Україні, а отже – можемо виявити основні тенденції, а також зробити певні висновки і прогнози. Переконаний, ця робота слугуватиме на користь українському суспільству і стане великою допомогою при створенні «Білої книги української благодійності».

          Аналізуючи отримані результати, організатори дійшли висновку, що з метою подальшої промоції благодійності лідери національного експертного опитування у різних номінаціях повинні бути відзначені і публічно представлені суспільству. Тому Асоціація благодійників запроваджує вручення свідоцтв переможцям національного експертного опитування.

         Під час презентації представники Асоціації благодійників України розповіли про інші проекти, які Асоціація реалізовуватиме у 2013-2014 роках. Серед них – Національний конгрес «Благодійна Україна» і Національний конкурс «Благодійна Україна».

 

        За результатами опитування «Стан розвитку благодійності в Україні – 2012», акції «Серце до серця» зайняла 3 місце у Національному експертному опитуванні, у номінації «Найбільш цікавий та корисний благодійний проект для українського суспільства».

Більше інформації можете дізнатися http://vboabu.org.ua/news/1184.html.

 

З.К.4

З.К3

Зелена кн.1