Головна > Новини > Акція «Серце до серця» дарує здоров'я юним мешканцям Луганщини

Акція «Серце до серця» дарує здоров'я юним мешканцям Луганщини

 

Інсулінові помпи, які повністю імітують роботу підшлункової залози здорової людини, подарували дітям з п'яти сімей, визначених лікарською радою Луганської обласної дитячої клінічної лікарні.

 

Медичне обладнання було придбано за кошти, зібрані волонтерами в рамках VII Всеукраїнської благодійної акції «Серце до Серця».

 

За підсумками акції, штаб якої в Луганській області було сформовано на базі Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, було роздано 4 ящики сердець (спеціальних наклейок, які клеїли на кожного, хто вніс пожертвування) і зібрано 69 912 гривень і 11 копійок, що дозволило придбати необхідне медичне обладнання для дітей, хворих на цукровий діабет.

 

Інсулінові помпи вручили юним жителям з Красного Луча, Лисичанська, Сєвєродонецька, Антрацита та смт. Станиця Луганська.

 

«Величезне вам спасибі, ми навіть не думали, що дочка отримає це устаткування, це дуже несподівано, дуже приємно, що про нас подбали», - поділилася емоціями мама Кіри, Вікторія Мамонтова.

 

Тепер 11-12 грудня маленькі пацієнти вирушать до Києва, де їм встановлять інсулінові помпи.

 

Всеукраїнська благодійна акція «Серце до Серця» проводиться вже в сьомий раз - на цей раз волонтери акції збирали кошти для допомоги дітям, хворим на цукровий діабет 1 типу.

 

«Акція« Серце до серця »має певну символіку, певну мету і вона відкрита і прозора. Від моменту її початку і до підбиття підсумків, вручення помп, люди побачили - ось гроші, які вони кидали - не важливо, гривню чи сто гривень, вони побачили результат. Зібрані гроші ми підрахували до копійки », - говорить голова Союзу студентів Луганщини, координатор благодійної акції« Серце до Серця » в Луганській області, завідувач відділу з працевлаштування студентів ЛНУ Станіслав Гнутов.

 

Організаторами благодійного збору в Луганській області виступили студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка, молодіжна громадська організація «Союз студентів Луганщини» та управління освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації. А найбільшу кількість волонтерів, які взяли участь в акції, було з ЛНУ імені Тараса Шевченка - близько 150 осіб.