Головна > Новини > Благодійники передали обладнання

Благодійники передали обладнання

Друзі, ми офіційно звітувались по витрачених коштах та презентували сучасне медичне обладнання, яке встановлять в дитячих обласних лікарнях України – понад 50 одиниць.

За допомогою нового устаткування, лікарі зможуть надавати діагностичну та лікувальну допомогу дітям з вадами зору. Обладнання послужить також і українським бійцям, що отримали травмування в області очей.

Медичне обладнання закуплено за результатами 9 акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», що проходила в 2014 році під гаслом «Я хочу бачити життя». Тоді вдалося зібрати 2 746 228,35 гривень, завдяки яким і стало можливим поліпшення стану технічного забезпечення офтальмологічних відділень.

Кожна область отримує медичне обладнання саме на ту суму, яку зібрала в ході акції. Так трійкою лідерів стали Вінницька, Волинська і Закарпатська області.

Тетяна Дрончак, Регіональний представник ВБФ «Серце до серця» у Вінницькій області: «Вінничани пишаються своїми результатами, завдяки акціям «Серце до серця» ми стабільно забезпечуємо дитячі медичні установи новим якісним обладнанням».

Євгенія Баранська, Голова правління ВБФ «Серце до серця»: «Результати акції свідчать про те, що у нашій країні є чуйні і відкриті до допомоги серця. Ми в змозі допомогти власним дітям, адже  здорові та щасливі діти – це наше з вами світле майбутнє!»

Наступна, 10-та акція Фонду буде спрямована на забезпечення необхідним обладнанням реанімаційні відділення дитячих лікарень.

 

У прес-конференції взяли участь:

  1. Євгенія Баранська, Голова правління ВБФ «Серце до серця»
  2. Єжи Конік, Голова наглядової ради ВБФ «Серце до серця»
  3. Сергій Риков, Президент асоціації дитячих офтальмологів
  4. Дмитро Аджиріга, Директор Київського відділення ЦФ ПАТ «Кредобанк»
  5. Катерина Андреєва, Маркетинг директор ЮФ «Лавринович і Партнери»
  6. Наталія Валевська,  Співачка
  7. Юрій Хабалевський, Директор ТОВ «ЛІМТ»
  8. Чернишук Сергій, Зав.відділенням анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України