Головна > Новини > Благодійність в моді

Благодійність в моді

 

Напевно цікаво усім буде знати, що Володимир Потанін, власник холдингу Інтеррос, став одним з учасників благодійної ініціативи The Giving Pledge, організованою інвестором Уорреном Баффетом і засновником Microsoft Біллом Гейтсом.

Про це повідомляє Лента.Ру з посиланням на офіційні дані The Giving Pledge.

Відзначимо, що в рамках ініціативи заможні бізнесмени зобов'язуються направити не менше половини свого капіталу на благодійність.

Потанін ще в 2010 році оголосив, що не буде залишати капітали у спадок дітям, а передасть їх на благодійність. У 2012 році він написав колонку для Forbes, де поділився своєю думкою з приводу великих статків і їх демотивуючого впливу на дітей заможних бізнесменів.

У рейтингу мільярдерів світу, який щодня оновлюється Bloomberg, Потанін займає 52-те місце зі ста зі статком, що оцінюється в $ 15,4 мільярда. Президент Інтерроса у своєму листі організаторам The Giving Pledge висловив сподівання, що його приклад "не тільки розповість світу про відродження філантропії в Росії, але і надихне як моїх співвітчизників, так і інших людей".

Нагадаємо, що 19 лютого до ініціативи Баффета і Гейтса також приєдналися український мільярдер Віктор Пінчук (його статок Forbes оцінює в 3,74 мільярда доларів), засновник корпорації Virgin Річард Бренсон і його дружина Джоан, а також мільярдери з Австралії, ПАР, Німеччини, Індії і Великобританії.

 

***

Клятва дарування (The Giving Pledge) - благодійна кампанія, запущена в червні 2010 року американськими мільярдерами Уорреном Баффетт і Біллом Гейтсом. Офіційний сайт стверджує, що "це спроба наштовхнути найбагатших людей та їх сім'ї пожертвувати більшу частину їхніх статків на філантропію".

До грудня 2010 року 69 мільярдерів із США стали учасниками кампанії і пообіцяли віддати від 50% свого капіталу на благодійність. У списку філантропів виявилися такі відомі багатії як Майкл Блумберг, Джордж Лукас, Девід Рокфеллер, Марк Цукерберг та ін.

Згідно Клятві, пожертвування можуть бути зроблені як при житті дарувальника, так і після його смерті. Клятва є лише моральним зобов'язанням і не закріплюється юридично.

За матеріалами: Lenta.ru