Головна > Новини > Бути волонтером - це класно! Своїми враженнями поділились львівські волонтери

Бути волонтером - це класно! Своїми враженнями поділились львівські волонтери

 

 «Серце до серця» - це подія, яка збирає всіх добрих і щирих людей, які хочуть допомогти дітям. А допомога – це більше, ніж слова. Діти – це майбутнє! А здорові діти – це здорова і сильна нація, яку ми творимо разом!!! Минулого року, я була волонтером…Увійшовши в трійку найкращих волонтерів їздила в Польщу на фінал польської акції. Так, звичайно, їх акція відбувається не на такому рівні як в нас… Але ми йдемо вперед… Розвиваємся, і з кожним роком набираємось досвіду і будуємо сильну команду. Цього року я працювала в штабі. Це було незабутньо. Збори, весела і добра компанія. Завжди все РАЗОМ…Не я, ти і ти…А ми і тільки ми! Це радує…бо разом – ми силааааааааааааааааа! Хочеться подякувати всім волонтерам, організаторам та добрим людям, які долучились до нашої акції…Ви вклали частинку себе, своєї душі і доброти. А добро починається з нас самих!!! Давайте творити добро, бо воно, як ми знаємо, повертається сторицею. І знайте, волонтер – це промінчик сонця для дітей, це не робота, не хобі, не захоплення, це поклик душі!!!

 

Дякую всім…! З безліччю вражень чекаю наступної акції!!!

 

Софія, 22 роки, працівник Львівського штабу

 

Ось і завершииласяся цьогорічна акція "Серце до Серця". Уже вдруге беру участь, і з кожним роком все більше людей проявляють небайдужіть до хворих діток. Зі всого досвіду хочу сказати, що робити благодійну справу завжди приємно, а особливо тим хто потребує, колись воно тобі повернеться! Акція об'єднує небайдужі серця, а це найголовніше! Приємно коли ти стаєш частинкою такої великої справи!!! Дякую всім організаторам, що зробили цьогорічну акцію такою масштабною, веселою та креативною!

 

Софія, 21 рік, волонтер

 

Я щаслива, що мала змогу долучитись до акції цього року. Вже не перший рік є волонтером і з кожним разом помічаю, як система і підхід до організації вдосконалюється.  Хороша компанія, постійна підтримка і командна робота - от що мене надихає в фонді "Серце до Серця". Сподіваюсь цього року наші зусилля були виправданими і ми змогли подарувати радість і можливість чути не одному маляткові. Впевнена, що наступного року ми ще краще організуємо акцію, адже ми ще не чарівники - ми лише вчимось.

 

Анна-Марія, 16 років, волонтер, працівник штабу

 

 Ну загалом акція була дуже організованою,емоційно насиченою) Дуже приємнно було ходити по місту у якості волонтера задля такої хорошої справи. Якщо не враховувати пофігістичність деяких людей до хворих діток, акція пройшла класно :) З радістю взяла б участь і наступного року))

 

Божена, 17 років, волонтер

 

Безліч вражень, дуже задоволена, що спробувала! Відчула, що дійсно потрібна, що можу допомогти людям і хоч трошки змінити світ. Крім того, це величезний життєвий досвід. За один день я поспілкувалася більш, ніж з сотнею людей, навчилася шукати підхід до них. Кожен вклад в скриньку я вважала маленькою перемогою, бо все-таки змогла достукатися до їх серця або хоча б до совісті. Дуже шкода, що часто люди не довіряють фондам, сприймають волонтерів за шахраїв. Надіюся, з часом фонд "Серце до серця" стане ще більш відомим і всі перестануть сумніватися в його надійності.

 

Оленка, 17 років, волонтер