Головна > Новини > Черкащина бере участь у VIII Всеукраїнській благодійній акції «Серце до серця»

Черкащина бере участь у VIII Всеукраїнській благодійній акції «Серце до серця»

 

2 квітня в приміщенні Молодіжного ресурсного центру відбулась прес-конференція в рамках Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», яка проходить за підтримки Міністерства охорони здоров’я України.

Захід проведено з метою інформування жителів області про проведення «Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця». В Україні, зокрема на Черкащині VIII Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» проходитиме з 7 по 28 квітня 2013 року. 28 квітня.

У прес-конференції взяли участь заступник президента БФ «Серце до серця» Катерина Бартецька, регіональний представник БФ «Серце до серця» Віталій Сухенко, головний спеціаліст відділу надання медичної допомоги матерям та дітям Головного управління охорони здоров’я та медицини катастроф облдержадміністрації Марина Кульбіда, представники громадських організацій, засобів масової інформації.

Організатори прес-конференції детально розповіли, яку допомогу за благодійні кошти громади будо надано хворим дітям, у яких регіонах громадяни найактивніше підтримували благодійні заходи. Давали й багато цінних порад щодо залучення до благодійної діяльності широких верств населення, формування здорового способу життя серед дітей та молоді, розвиток молодіжного та дитячого волонтерського руху.

Цьогорічна акція проводиться під девізом «Почуй світ!» та спрямована на збір коштів для дітей з вадами слуху. За рахунок зібраних коштів буде закуплено для дітей слухові апарати та обладнання для діагностики слуху. Кошти, зібрані за час попередніх акцій, було спрямовано на закупівлю обладнання для лікування і діагностики дітей з вадами слуху, зору, на новонароджених та передчасно народжених малюків, для інсулінозалежних хворих. Зокрема, на Черкащині за кошти, зібрані в ході попередніх акцій, було закуплено медичне обладнання для дітей з вадами слуху (електровідсмоктувач), зору (офтальмоскоп), обладнання для дітей з різними вадами (в дитячий неонатальний центр) та для дітей, хворих на цукровий діабет (інсулінові помпи).

На жаль, велика кількість дітей народжується із вадами слуху, але виявити це захворювання на ранній стадії насправді дуже важко. А саме від цього залежить і якість лікування, і адаптація маленької людини в суспільстві.  

В Україні до акції долучається все більше волонтерів. Фонд ставить за мету не тільки збір коштів, але й виховання моральних цінностей, особливо поміж дітей та молоді. Важливо, щоб кожен член територіальної громади розумів, що потрібно хоч раз в житті зробити добру справу і думати не лише про себе – повідомила Катерина Бартецька.

Організатори акції закликають черкащан стати її активними волонтерами та докласти максимум зусиль для надання допомоги хворим дітям.

Довідково:

З 2006 року в ході проведення акцій збираються кошти з метою допомоги хворим дітям. Фінанси, зібрані на шести минулих акціях, пішли на закупівлю обладнання для лікування та діагностики дітей з вадами слуху (перша та друга акція), зору (третя та четверта акція) та новонароджених і передчасно народжених дітей (п’ята акція), хворих на цукровий діабет (шоста акція). Зокрема, У Черкаській області за кошти зібрані під час попередніх шести акцій, було закуплено медичне обладнання для дітей з вадами слуху (електровідсмоктувач), зору (офтальмоскоп), обладнання для новонароджених із різними вадами (дитячий неонатальний центр) та для дітей хворих на цукровий діабет (інсулінові помпи).