Головна > Новини > Чи вдалося акції «Серце до серця 2013» встановити рекорд по збору коштів?

Чи вдалося акції «Серце до серця 2013» встановити рекорд по збору коштів?

14 червня 2013 року у прес-центріУкрінформ відбулась прес-конференція, присвячена висвітленню підсумків VІІІ щорічної благодійної акції національного масштабу «Серце до серця 2013», що проходила під гаслом «Почуйте світ!».

 

В акції, що пройшла на території України з 7 по 28 квітня, і яка була спрямована на збір коштів для закупівлі медичного обладнання для дітей з вадами слуху, взяли участь українські зірки, політики, міністерства України та близько 50 тис. волонтерів по всій країні та було зібрано 4 111 253,08 грн!!!!!

 

На зібрані кошти благодійний фонд планує закупити для пологових будинків, ЛОР-відділень обласних та міських дитячих лікарень аудіологічне обладнання – обладнання для ехоскринінгу, аудіометри клінічні, імпедансометри, аудіометри для об’єктивної реєстрації слуху а також не менше 400 слухових апаратів.

 

У прес-конференції взяли участь: Анатолій Косаковський, головний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності “Дитяча отоларингологія; Євгенія Баранська, Голова правління ВБФ «Серце до Серця»; Єжи Конік, Голова наглядової ради ВБФ «Серце до серця»; Любов Гусак, кращий волонтер, а також, представники українського шоу-бізнесу, які активно підтримали акцію цього року та стали почесними волонтерами фонду, а саме: Сергій Лехкобит, актор;  Ілларія, співачка; Тимофій Мороховець, соліст гурту Panke Shava.

 

Рок фестиваль «Woodstock Україна» відбудеться 19-21 липня на узбережжі чистого та приємного моря міста Грибівка (Одеська обл.).  Відтепер європейське свято музики, дружби та любові «Woodstock» стане рідним і для українців!

 

«Любов, Дружба і Музика» таким є девіз українського фестивалю. Цей проект спрямовано на розвиток  масової музичної культури, формування естетичного смаку шанувальників різних музичних стилів, об’єднання різнопланових виконавців спільною ідеєю, згуртування мешканців різних частин нашої країни, а також розвиток благодійного волонтерського руху в Україні.

 

Фестиваль “Woodstock Україна” є відкритим та безкоштовним для відвідувачів з усієї країни. У 2013 році музична програма фестивалю сформована з виступів молодих гуртів, які лише почали свій музичний шлях та колективів з України, Польщі, Естонії та Білорусії.

 

Гості братимуть участь у багатьох заходах, спрямованих на розвиток  і поширення ідей волонтерства та благодійної соціальної активності. Неперевершена атмосфера свята пануватиме на фестивальному полі протягом усіх трьох днів, де слухачі зможуть насолодитися різними музичними стилями, познайомитися з новими музичними іменами та наживо послухати вже відомих та улюблених виконавців.