Головна > Новини > Даруємо любов маленьким українцям!

Даруємо любов маленьким українцям!

Даруємо любов маленьким українцям!

Сьогодні, ми, вкотре, зробили добру справу - підсумували результати акції «Почуй світ!» - передали обладнання для дитячих лікарень по регіонам України та вручили малечі слухові апарати.

Місією Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» є допомога маленьким українцям шляхом забезпечення якісної медицини. Тож, у День Святого Валентина ми проявили свою любов саме так.

Євгенія Баранська, Голова правління, Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця»: «Я надзвичайно рада сьогоднішній події. Ми підбили підсумки ще однієї акції, та ще раз впевнились у правильності своїх дій. Без сумнівів, ми на вірному шляху. І добре те, що з кожним роком нас все більше! І не важливо, що сьогодні за вікном,  головне те, що ми можемо пронести тепло в серцях маленьких українців.»

Завдячуючи волонтерам, спонсорам, амбасадорам та всім, хто нас підтримав ми забезпечили отоларингологічні відділення дитячих лікарень якісним обладнанням. І ми точно знаємо, що воно допоможе покращити здоров’я багатьох дітей.

Анатолій Лук`янович Косаківський, головний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності «Дитяча отоларингологія», президент асоціації дитячих отоларингологів України: «Сьогодні ми забезпечили дитячі лікарні необхідним медичним устаткуванням для своєчасного виявлення втрати слуху. Надали дітям слухові апарати, що були так необхідні. Разом ми зробили великий вклад в забезпечення якісної дитячої медицини.»

Всі ті, хто разом з нами вже багато років, хто не стомлюється працювати в ім`я добра, отримали "Золоте серце України".