Головна > Новини > Дитячий забіг "Втечи від хвороб" 28 квітня 2013 року

Дитячий забіг "Втечи від хвороб" 28 квітня 2013 року


У неділю, 28 квітня 2013 року відбудеться 4-й Київський міжнародний марафон – масовий пробіг спортсменів та любителів бігу вулицями столиці. З кожним роком зростає кількість учасників Київського марафону, цьогоріч очікується понад 2 тисячі спортсменів з різних країн і континентів: Європи, Азії, Америки і навіть Африки. 

 Траса Київського марафону проходитиме центральними вулицями столиці, старт і фініш – на Михайлівській площі.  Учасники марафону бігтимуть за маршрутом, який охоплює практично весь центр міста: Софійська площа, вул. Володимирська, бул. Шевченка, пр-т Перемоги, розворот на м. Берестейська, далі назад до пл. Перемоги, по вул. Саксаганського, із забігом на Олімпійський стадіон (1 коло по стадіону), по Хрещатику до Майдану Незалежності і назад до вул. Володимирської та Михайлівської площі.

В рамках фіналу VIII всеукраїнської благодійної акції  «Почуй світ!»,  Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця», спільно з організаторами Київського міжнародного марафону, проводить забіг дітей та молоді під гаслом «Втечи від хвороб!», що розпочинається на Михайлівській площі о 10.40 год.

Реєстрація учасників забігу проходитиме з 9.00 до 10.00 на Михайлівській площі.

Київський міжнародний марафон проводиться під патронатом Київської міської державної адміністрації та Федерації легкої атлетики м. Києва, за підтримки провідних вітчизняних та міжнародних компаній.  У 2013 році титульним партнером Київського марафону став «Банк Національний кредит», що дозволило марафону вийти на якісно новий рівень організації, наблизитися до світових стандартів проведення масових забігів міжнародного рівня.

Київський марафон виконує важливе завдання популяризації бігу як виду спорту, є спортивною візитною карткою Києва. Девіз заходу: «Київський марафон – біг для твого життя!». І нам надзвичайно приємно, що фонд «Серце до серця» вже вдруге долучається до великого спортивного свята Києва та проводить забіг «Втечи від хвороб!»

Раді запросити вас приєднатись до дитячого забігу на Михайлівській площі!

Вік учасників  5 – 16 років.

Генеральний партнер 4-го Київського марафону  – Інтернет-магазин Rozetka.ua,  офіційні партнери: Asics, FujiFilm, МТС, партнери: «Миргородська», Sport Life, Timex , «Велика Кишеня».  Генеральні медіа партнери: Перший національний телеканал, газета «Сегодня», Авторадіо.

 

Детальна інформація про програму 4-го Київського марафону та умови участі – на сайті www.kyivmarathon.org