Головна > Новини > Із 15 тис. благодійних організацій в Україні працюють тільки 2 тис.

Із 15 тис. благодійних організацій в Україні працюють тільки 2 тис.

Близько 15% благодійних організацій реально працюють в Україні.
«В Україні останнім часом з'являється до 2 тис. нових благодійних організацій щорічно. Підйом цілком закономірний, адже він збігся з численними виборчими кампаніями, в ході яких політичні сили намагалися благодійністю купити собі електоральну прихильність. Саме тому з 15 тис. офіційно зареєстрованих у нас благодійних організацій реально працює не більше 2 тис, тобто близько 15% », -. заявила директор Українського форуму благодійників Анна Гулевська-Черниш.
За даними Українського форуму благодійників, у всіх країнах Євросоюзу зареєстровано 110 тис. благодійних організацій. Тобто, на перший погляд, Україна з її 15 тис. випереджає ЄС, де одна організація припадає на 4,5 тис. чоловік, в Україні - на 3 тис.
Однак віртуальний характер переважної частини вітчизняних благодійних організацій підтверджують цифри торішнього дослідження фонду «Демократичні ініціативи» спільно з соціологічною службою Центру Разумкова: лише 21% українців підтримали благодійну діяльність фондів. І тільки 6% з них основним мотивом своєї участі у благодійності назвали довіру до них.
 
 
За матеріалами Тиждень.ua