Головна > Новини > Міжнародний день благодійництва

Міжнародний день благодійництва

Організація Об’єднаних Націй, Нью-Йорк, 5 вересня 2013 – "Пожертвуйте час або гроші, станьте добровольцем чи творіть добро", - Генеральний секретар Пан Гі Мун закликає людей по всьому світу в той час, як Організація Об’єднаних Націй відзначає вперше Міжнародний день благодійності, який співпадає з річницею смерті Матері Терези.

"Благодійність має важливе значення у відстоюванні цінностей та сприянні прогресу в роботі Організації Об’єднаних Націй," – п. Пан у своєму посланні з нагоди Міжнародного дня благодійності, який буде щорічно відмічатися п’ятого вересня.

"Благодійність інколи відхиляють як неефективну, недоречну або інколи навіть якимось чином принизливу для отримувачів," – додав він. – "Давайте визнаємо благодійність, якою вона є в глибині душі: благородна ініціатива, спрямована на поліпшення умов життя людини."

"Гуманітарні організації ООН покладаються на благодійні пожертвування урядів та суспільство, яке реагує на стихійні лиха, збройні конфлікти та інші надзвичайні ситуації, - заявив п. Пан. - Окрім того, такі організації ООН як Програма "Волонтери ООН" (UNVolunteersProgramme (UNV) та Дитячий фонд ООН (UNICEF) пропонують людям по всьому світу взяти в них участь".

В знак визнання ключової ролі благодійності в залагодженні гуманітарних криз та полегшенні страждань людей, так само як і зусиль благодійних організацій та приватних осіб, Генеральна Асамблея ООН в 2012 році призначила 5 вересня Міжнародним днем благодійності.

"Дата була обрана на вшанування Матері Терези, чиї життя і добра робота для деяких найбідніших і найуразливіших спонукала наслідування по всьому світу," - заявив п. Пан.

В започаткуванні Міжнародного дня благодійності Генеральна Асамблея ООН переслідувала ціль заохотити благодійність за допомогою освіти та підвищення рівня обізнаності.

Інформація з сайту: http://www.un.org.ua/

Всеукраїнський благодійний фонд "Серце до сецря" вітає всіх із Міжнародним днем благодійності!! Разом ми зробимо цей світ кращим!