Головна > Новини > На Львівщині 11 дітей хворих на цукровий діабет отримали автоматизовані інсулінові помпи

На Львівщині 11 дітей хворих на цукровий діабет отримали автоматизовані інсулінові помпи

 

За підсумками VII Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» Львівщина посіла восьме місце серед областей по збору коштів для дітей хворих на діабет. Цьогоріч Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» зібрав у Львівській області 215,439 тисяч гривень, 96 тисяч з яких зібрано у Львові. Кошти використали на покупку помп для автоматичного введення інсуліну хворим дітям. Цього року такі помпи отримали 11 дітей, щасливих власників визначили методом жеребкування. На сьогоднішній день у Львівській області є 500 дітей, які хворі на діабет.

До акції на Львівщині було залучено 950 волонтерів, які збирали кошти у 26-ти районах та містах Львівської області.

 «Минулого року інсулінові помпи отримали 12 дітей. Усі батьки залишилися задоволеними. При належному використанні даної помпи досягається можливість того, щоб не розвивалися різноманітні ускладнення, що є надзвичайно важливим у лікуванні діабету», – повідомив лікар ендокринолог Юрій Єрін.

Пані Наталя – одна з одинадцяти мам Львівщини, яка сьогодні безкоштовно отримала інсулінову помпу розповіла, що попри те, що держава і забезпечує інсуліном дітей до 18 років – все ж щомісяця витрачає приблизно 2 тисячі гривень на додаткові ліки. Пані Наталя виховує доньку, якій лікарі кілька років тому поставили діагноз цукровий діабет.

 «Я надзвичайно вдячна організації «Серце до серця» за такий подарунок», адже це значно полегшить життя моїй доньці. За власні кошти ми не змогли б придбати цей прилад, оскільки його вартість становить 24 тисячі гривень», – розповіла пані Наталя.

Конференція пройшла в чудовій невимушеній атмосфері. Дякуємо обласному представнику фонду «Серце до серця» у Львівській області Інні Кляп за чудову організацію. До речі весь процес жеребкування та передачі інсулінових помп можна було побачити в режимі он-лайн, адже було організовано пряму трансляцію.

Керівництво фонду «Серце до серця» ще раз висловлює найщиріші слова подяки усім учасникам акції у Львівській області, усім волонтерам, партнерам та спонсорам!!! Щиро дякуємо злагодженому та дружньому організаційному колективу, журналістам і усім активістам акції «Серце до серця». Ваша підтримка безцінна, адже саме ви принесли радість у сім’ї хворих дітей!