Головна > Новини > Незвичайні подарунки на День святого Миколая

Незвичайні подарунки на День святого Миколая

 

19 грудня, у День святого Миколая, в рамках всеукраїнської акції «Я бачу і   мене бачать» сам помічник святого Миколая з своєю командою та працівники ДАІ завітали у школи Київської області, аби привітати зі святом маленьких учнів міста Лемешівка та Берковець.

 

Помічник Миколая та працівники ДАІ розповіли, про правила дорожнього руху, показував таємницю, як стати «ВЕЛИКОЮ ЛЮДИНОЮ» та роздавали подарунки - світловидбивачі для руху в темну пору доби, які клеїлись діткам на ранці та верхній одяг, пояснюючи, як важко маленькому пішоходу бути помітним для водіїв у темряві.

 

Всеукраїнська  акція "Я бачу і мене бачать", проводиться з метою зменшення кількості ДТП серед дітей. Саме за допомогою цих світловидбивачів, водій транспорту, зможе побачити маленького пішохода у темну пору доби, на відстані 150 м.

 

Помічник Миколая, переконує, аби не потрапити під колеса авто, діти мають стати помітними у темряві, в цьому якраз допоможуть світловідбивачі.

 

Наприкінці зустрічі кожен бажаючий мав змогу заспівати пісеньку про святого Миколая, розповісти про свої бажання на наступний рік і найголовніше – сфотографуватись на згадку з помічником святого Миколая.

 

Гарний настрій був подарований на весь наступний рік, залишається лише побажати уважності на дорозі для водіїв та маленьких пішоходів, особливо напередодні святкових днів.

 

Нагадаємо, що розповсюджувати світловідбивачі та проводити роз’яснювальну роботу планується по всіх сільських школах України, під час проведення акції "Я бачу і мене бачать" з 14 по 28 жовтня 2013 року.

 


Антонюк Анна

 

*