Головна > Новини > Одинадцять малюків із цукровим діабетом Запорізької області отримали інсулінові помпи

Одинадцять малюків із цукровим діабетом Запорізької області отримали інсулінові помпи

У Запорізькій області новий рекорд: на допомогу дітям, хворим на цукровий діабет, зібрали понад 220 тис. грн
 
У цьому році пройшла вже 7-ма акція Всеукраїнського Благодійного Фонду "Серце до серця". Всі небайдужі жителі Запорізької області збирали кошти на допомогу дітям і підліткам, хворим на цукровий діабет.
У цьому році акція пройшла під гаслом "Карнавал людських сердець", і, як зазначають організатори акції, в Запорізькій області був справжній карнавал людської доброти і чуйності.
Так, по всій області працювала майже 1 тис. волонтерів. Завдяки їм у Запорізькій області встановили новий рекорд: на зібрані під час акції кошти, а це 222 090, 61 грн, вдалося купити 11 інсулінових помп для дітей, які страждають на цукровий діабет, і 1 експрес-аналізатор гемоглобіну і глюкози, який тепер знаходитиметься в Запорізькій обласній дитячій лікарні і БЕЗКОШТОВНО надаватиме медичну допомогу.
Директор обласного центру молоді Андрій Лобода, який також координував збір коштів для хворих дітей, сподівається, що цих помп буде ще більше, а в подальшому діти перестануть хворіти на цукровий діабет.
Як зазначає регіональний координатор акції "Серце до серця" Наталія Литвин, зібрана сума є максимальною за останні 7 років. Так, у 2011 році було зібрано близько 46 тис. грн і закуплено 2 інсулінові помпи.
Варто відзначити, що серед волонтерів кращим став Горбачов Артем із міста Мелітополь, він зібрав 2222 грн. Як розповідає хлопець, він уже 2 роки намагається допомагати хворим дітям. 
 
Лідером по збору коштів стало місто Бердянськ - тут зібрали понад 32 тис. грн. Серед районів лідером став Приморський район.
Спеціаліст управління освіти і науки Лариса Чурикова висловила особливу подяку всім жителям області. Її радує те, що активними у зборі коштів були не тільки жителі великих міст, але й маленьких сіл.
 
- Запорізька область ніколи не буде пасти задніх, - зазначила Чурікова.
Голова наглядової ради Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до серця" Єжи Конік також висловив велику подяку всім учасникам акції та зазначив, що прояв доброти, людяності і розуміння дає велику допомогу і тим, хто потребує. Також він зазначив, що запорізькі лікарні тепер можна порівняти з кращими лікарнями Польщі.
- Ваші лікарні тепер можна порівняти і з кращими лікарнями Польщі. Так що в цій області ви, можна сказати, обганяєте Європу, - сказав Єжи Конік. - Також я хочу відзначити, що наша акція - це двигун, і потрібно звертати увагу на різні проблеми. Я думаю, що завдяки небайдужим людям скоро ми забудемо, що таке цукровий діабет. І тому дякую всім за небайдужість до дітей, - сказав Конік.
Серед вчених закладів організатори акції виділяють роботу студентів ЗНТУ та ЗДІА.
Голова профкому студентів Андрій Іванченко висловив особливу подяку кожному пересічному студентові, який замість пачки сигарет або пляшки пива пожертвував гроші на допомогу хворим дітям.
- Це гроші, які вони (мається на увазі студенти) не витратили на шкідливі звички, це гроші, які врятували комусь життя, - сказав Андрій Іванченко.
Також волонтерами в цій акції виступають запорізькі школярі. Так, в цьому році максимальну кількість грошей зібрали учні Ленінського району - 6104,67 грн.
На наступний рік організатори акції "Серце до серця" разом з волонтерами поставили собі завдання зібрати 1 млн грн.
Голова обласної молодіжної організації "Молоді регіони" Роман Сиромятніков зазначив, що даний результат досягнутий спільними зусиллями.
 
 - Я хочу сказати, що ми спільними зусиллями досягли цього результату, - сказав Сиромятніков. - Якщо є спільна справа, є спільна мета, то буде і ефективний результат.
Батькам, які змогли прийти сьогодні в дитячу обласну лікарню, вручили довгоочікувані помпи, які допоможуть їх дітям. Регіональний координатор акції Наталія Литвин нагадує, що ті батьки, які не змогли сьогодні прийти в лікарню, можуть прийти в будь-який день і забрати інсуліновий апарат.
Підводячи підсумки, Наталія Литвин висловила сподівання, що в подальшому зібраних коштів буде ще більше і вони допоможуть ще більшій кількості людей.
 
 
 Джерело РепортерUA