Головна > Новини > Оголошення результатів IX благодійної акції "Серце до серця"

Оголошення результатів IX благодійної акції "Серце до серця"

17 червня 2014 року о 16:00 в приміщенні Українського національного інформаційного агентства «УКРІНФОРМ» відбудеться прес-конференція, присвячена результатам IX Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» та благодійному фестивалю «Woodstock Ukraine».

Під час прес-конференції буде оголошено кількість зібраних коштів у благодійній акції, що цього року проходила під гаслом «Я хочу бачити життя!» і спрямована  на допомогу дітям з вадами зору.

За результатами Акції відбудеться закупівля медичного обладнання, яке традиційно буде передано в обласні дитячі медичні установи по всіх регіонах України. За допомогою нового якісного обладнання, маленьким жителям областей зможуть абсолютно безкоштовно проводити діагностику та лікування вад зору на високому рівні.

Культурною ініціативою ВБФ «Серце до серця» є проведення легендарного музичного фестивалю «Woodstock Ukraine», що  проходитиме в Україні втретє. Цей проект спрямовано на розвиток масової музичної культури, об’єднання різнопланових виконавців спільною ідеєю, згуртування молоді різних частин нашої країни, а, головне, розвиток благодійного волонтерського руху в Україні. Фестиваль «Woodstock Ukraine» присвячено усім волонтерам та він є відкритим і безкоштовним для усіх відвідувачів.

У 2014 році на фестивалі працюватиме дві сцени: на малій сцені - «СІМ – студія інтерактивного мистецтва» будуть читати лекції відомі діячі культури, відбуватимуться театральні постановки і виступи молодих музикантів України. З великої сцени будуть лунати саунди видатних світових та українських музичних гуртів.

 

Організатор: Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця».

У прес-конференції візьмуть участь: представники Міністерств України, лікарі-спеціалісти в галузі офтальмології, спонсори та амбасадори благодійного фонду.

 

Запрошуємо представників ЗМІ приєднатися до події:

Українське інформаційне агентство «Укрінформ»

Київ, вул. Б.Хмельницького, 8/16

17 червня 2014 року

16:00

 

Акредитація та додаткова інформація:

Марина Ятленко

(044) 278-40-19, (093) 605-30-20, (099) 621-28-39

sercekiev@gmail.com