Головна > Новини > Оздоровлення дітей з сімей постраждалих в Україні

Оздоровлення дітей з сімей постраждалих в Україні

 «Серце до серця» є одним з ініціаторів спеціального міжнародного благодійного проекту. Він спрямований на оздоровлення українських дітей з сімей постраждалих у збройних сутичках на території України.

Спільно з британською благодійною асоціацією  «Hurricane of Hearts» в Лондоні були організовані заходи для збору коштів, зокрема благодійні концерти.

Волонтерам «Hurricane of Hearts» вдалося зібрати 2 380 фунтів стерлінгів. Ці кошти призначені на оздоровчі заходи. Важливо, що комплекс передбачає покращення рівня як фізичного, так і психічного здоров`я.

Для правильної організації відпочинку для дітей, Фонд "Серце до серця" об`єднав зусилля з громадською організацією "Ініціатива Е+"

Основною метою діяльності Організації є сприяння надання реабілітаційної, соціальної та іншої допомоги постраждалим під час революційних подій на Майдані та інших протистоянь в Україні; підтримка громадських ініціатив; розробка та імплементація регіональних та національних проектів; освіта та тренінги для населення щодо надання першої медичної допомоги та координації дій в екстрених ситуаціях; юридичний захист прав постраждалих, волонтерів, медиків та представників всіх сторін протистоянь; захист свободи слова та основоположних прав людини.

Тепер, заручившись підтримкою спеціалістів, разом створимо гідні умови для оздоровлення дітей!