Головна > Новини > PanKe Shava виступили на фіналі 21 благодійної акції найвідомішого польського фонду «Великий оркестр святкової допомоги» (ВОСП) у Варшаві!

PanKe Shava виступили на фіналі 21 благодійної акції найвідомішого польського фонду «Великий оркестр святкової допомоги» (ВОСП) у Варшаві!

 

Щороку в рамках благодійної  акції «Великий оркестр святкової допомоги» на польському телебаченні TVP2 одним із численних заходів є благодійний марафон – яскраве дійство з концертами, поважними гостями, волонтерами, аукціонами та іншими атракціями. Саме там пощастило виступити українському гурту PanKe Shava, що вже стали  улюбленцями  та очікуваними гостями багатьох європейських фестивалів.

Повернувшись в Україну Тимофій Мороховець ділиться з нами своїми враженнями:

- Було просто суперово!!!! Дуже-дуже невимушена атмосфера. Стільки зірок на одній сцені збирається тільки 2 рази на рік – на  Фіналі «ВОСП» і на рок-фестивалі «Przystanek Woodstock»!!! Вражень до Вудстоку))              

Президентом «ВОСП» є неймовірно позитивна та популярна людина Єжи Овсяк. Чи пощастило вам з ним поспілкуватись?               

- Він дуже зрадів як нас побачив прямо між ефіром нас привітав! Там народ його обожнює! Потім нам ще пощастило з ним зустрітись і ми гарно поговорили.

На телебаченні, де ви виступали, проходив також благодійний аукціон, чи був і від вас якийсь лот?

- Ми віддались  всім своїм серцем на 300%, а також дали для аукціону диск і футболку з автографом.

Чому ви вирішили взяти участь у цій акції?

- Ми були запрошені організаторами в Польщі і дуже щасливі, що приїхали сюди.

Чи сподобались вам польські глядачі і як вони вас сприйняли?

- Публіка нас дуже "прохавала" особливо коли Тарас почав "Їхав козак за Дунай" на ксилофоні лабати вони подумали що то "Hey Sokoly". І так весело було! Дуже шкода, що мало часу було, кожна команда грає тільки по кілька творів. Люди дуже відкриті, народу там стільки, що не можна проштовхнутися, а потім по концерту вже виїхали з телебачення і так було приємно, що нам на машину почали кидати повітряні поцілунки)) А дві дівчини попросилися підвезти до Маршалковської, то ми підвезли,  вони про нас цілу історію на фейсбук написали, таку чудову і проникливу…Я дійсно не можу того описати краще прийти та побачити одного разу, ніж 10 раз почути)).Взагалі всі люди хороші! В той день, коли проходить Фінал вся Польща ненадовго стає раєм на Землі, всі один з одним вітаються, діляться своїми досягненнями, радіють один за іншого… то таке незабутнє відчуття просто від серця кажу, що воно відчувало.

 

 

Ми щиро дякуємо PanKe Shava за інтерв’ю і сподіваємось побачити їх на Українських благодійних концертах фонду «Серце до серця»!