Головна > Новини > "ПАТРУЛЬ МИРУ" / Навчання / 23-25 вересня

"ПАТРУЛЬ МИРУ" / Навчання / 23-25 вересня

Навчання відіграють дуже велику роль в діяльності фонду "Серце до серця". З однієї сторони навчаємо наданню домедичної допомоги , з другої навчаємо волонтерів, які хочуть нам допомогти в організації різноманітних заходів, в яких беремо участь. 

Програма навчання "Патруль Миру" надає: 
* Курс надання домедичної допомоги за міжнародними стандартами 
* Інтеграційні заходи на витривалість 
* Навчання вмінню працювати в групі 
* Заняття з основ створення лідера 
* Курс працівника інформаційних служб масових заходів 

По проведенню даного навчання учасник отримує сертифікат (у випадку складання екзаменів), який в подальшому високо датується , навіть при працевлаштуванні на роботу. 

Навчання "Патруля Миру" включає в себе першу медичну допомогу AED RKO (серцево-легеневої реанімації - штучне дихання у дорослих з використанням автоматичного дефібрилятора AED) і RKO (штучне дихання) для дітей та немовлят.

Навчання виконується відповідно до міжнародних стандартів. Наш курс прозоро та доступно вчить інстинктивні дії в загрозливих для життя ситуаціях. 
Процедура дуже схожа на європейську систему. 

Під час курсу ви дізнаєтеся, як підійти до жертви, як визначити його стан і як йому допомогти. Також ви можете дізнатися, як використовувати автоматичний дефібрилятор. Теоретичні лекції доповнюють практичні вправи - кожен учасник перевіряє свої навички в організованих ситуаціях. 

Наші інструктори є представники з організації Pokojowy Patrol (Польща) 

Навчання проводиться на вихідних - починається в п'ятницю вранці і закінчуються в неділю близько полуденя . - після здачі екзаменів. 

Вартість даного навчання: 870 грн. 

Що входить в дану вартість? 
* Проживання 
* Харчування 
* Забезпечення необхідним інвентарем (фантоми, екіпірування, медичні засоби для кожного учасника) 
* Забезпечення поліграфічною та канцелярською продукцією (зокрема фірмовою футболкою "Патруль миру") 
* Отримання сертифікату, про прослухання тренінгу з надання домедичної допомоги (у випадку зарахування кінцевих екзаменів) 

Основною умовою для участі в нашому тренінгу є подальше прибуття на фестиваль Woodstock Ukraine і праця в "Патрулі Миру" в якості волонтера фонду "Серце до серця". Дякуючи цьому Вудсток (в оцінці професійних послуг) є найбільш підготовлений і безпечний масовий захід в Україні, а також має свій власний унікальний характер, заснований на гаслах "Любов! Дружба! Музика!" 

В рамках нашої добровільної діяльності , у нас є пропозиції для найбільш активних патрульовців. 
Ті , у кого є час і бажання, щоб допомагати нам в організації, підготовці та координації волонтерів під час подій, в яких ми залучені в якості основи, ми запрошуємо Вас взяти участь у програмі навчання!

Реєстрація - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScxU3tc2SDi0QjHpVrCZU9okuFp5OEL1oewv9HrCMfiUlNnjQ/viewform

Контактна інфомрація:

sercekiev@gmail.com

+380996318824