Головна > Новини > Передаємо медичне обладнання в дитячі лікарні!

Передаємо медичне обладнання в дитячі лікарні!

Шановні друзі!

Наближається День усіх закоханих. Вулиці рясніють червоними сердечками. Обличчя людей стають радіснішими та розпливаються у теплих посмішках. У цей день коханим прийнято дарувати свою увагу, турботу та любов.

Ми не лишаємось осторонь, 14 лютого Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» буде єднати добрі серця та дарувати любов українським діточкам.

У приміщенні Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Щупика відбудеться офіційна передача медичного обладнання, закупленого на кошти, зібрані під час благодійної акції «Почуй світ!» в 2013 році. Апарати для діагностики та лікування вад слуху будуть передані в обласні та міські медичні установи по всіх регіонах України, жителі яких зможуть скористатися ними абсолютно безкоштовно.

В 2013 році благодійним фондом «Серце до серця» була проведена VIII щорічна акція під назвою «Почуй світ!». В рамках цієї акції спільними зусиллями наших співвітчизників, волонтерів та спонсорів Фонду було зібрано понад 4,3 млн. грн., які пішли на закупівлю 783 слухових апаратів та понад 60 одиниць медичного устаткування. Дане обладнання буде розподілене між дитячими лікарнями у відповідності до суми благодійних внесків, зібраних в кожному регіоні.

На прес-конференції будуть присутні представники Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства культури України, лікарі обласних та міських лікарень України, спонсори та амбасадори благодійного фонду, серед яких Кузьма Скрябін, Наталія Валевська, Ілларія та інші.

Євгенія Баранська, голова правління, Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця»: «Я надзвичайно рада вкотре підбивати підсумки роботи фонду. Наша мета – допомогти підростаючому поколінню українців бути здоровими, забезпечивши кожному доступ до якісної та безкоштовної медицини. З кожним роком до наших акцій приєднується все більше й більше волонтері та спонсорів, і ми відчуваємо,що виховуємо в суспільстві свідомість, небайдужість та співчуття. Допомогти – легко і це може зробити кожен!»