Головна > Новини > Підсумки у Херсоні

Підсумки у Херсоні

23 жовтня у Херсоні відбулася прес-конференція щодо підсумків VII щорічної Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця»
В Херсонській області налічується 163 дитини, хворих на цукровий діабет, які отримують лікування інсуліном. На жаль, виділених коштів з державного бюджету почасти не вистачає на закупівлю такого необхідного і важливого для повноцінного життя інсулінозалежних дітей та підлітків медичного обладнання. За словами головного позаштатного ендокринолога управління охорони здоров'я облдержадміністрації Ольги Клименко в Європі серед дитячого населення вже давно успішно практикують подібні інсулінові помпи, адже подібні пристрої набагато зручніші та якісніші у використанні.

За результатами акції в Херсонській області було зібрано 51 тис. гривень. На зібрані кошти Херсонщина отримала 3 інсулінових помпи. Вартість однієї помпи становить близько 24 тис. грн. з щомісячним додатковим обслуговуванням більше 800 грн. Зрозуміло, що далеко не кожна родина зможе дозволити собі таке дороговартісне обладнання, а тому багато родин через фінансову неспроможність просто відмовляється від такої пропозиції. Усього в області налічується 9 помп, що складає лише 5% забезпечених дітей від загальної кількості. 
Представниця Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» Світлана Губар - керівник центрального офісу підбила підсумки Всеукраїнської акції та вручила помпи головному ендокринологу херсонської області Ользі Клименко, зазначила, що визначення власників помп буде проводитися за допомогою відкритого жеребкування.

Джерело: прес-центр "Медицина"