Головна > Новини > Прес-конференція по акції "Серце до серця" у Миколаєві

Прес-конференція по акції "Серце до серця" у Миколаєві

 

Восьмий рік поспіль у Миколаєві  відбудеться Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця». Цього року акція пройде під гаслом «Почуй світ!» і буде спрямована на допомогу дітям із вадами слуху.
 
 
Таким дітям допомагають лікарі, а логопеди потім навчають їх говорити. Проте величезною проблемою залишається відсутність можливості діагностувати проблеми із слухом одразу після народження.
 
Цьогорічна Благодійна акція «Почуй світ!» має на меті зібрати кошти саме для таких дітей. Як зазначають лікарі — чим раніше виявляється патологія, тим реальніше допомогти дітям повернутися до нормального життя.
 
Саме тому  4 квітня 2013 року, 15.00 в Малому Залі Миколаївської міської ради відбулася Прес-конференція початку VІІІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце  до  серця» метою якої є збір коштів на придбання медичного обладнання для лікарень України, для допомоги дітям з вадами слуху. Акція буде проходити по всіх містах України у період з 7 квітня по 28 квітня 2013 року.
 
На прес-конференції були присутні:
 
Заступник начальника управління освіти і науки Миколаївської Облдержадміністрації – Г.Л. Каськова, спеціаліст управління у справах дітей, сімї та молоді Миколаївської Облдержадміністрації — П.С. Зоткін, регіональний представник у Миколаївській Області VІІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце  до  серця» — Таранова Катерина, регіональний представник у Миколаївській Області VІІІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце  до  серця» — Бондаренко Володимир, головний режисер VІІІ Всеукраїнської благодійної акції  – Нерода Андрій, заступник голови правління благодійного фонду «Сердця До Серця» - Катерина Бартецька, головний дитячий оториноларинголог акції у Миколаївській Області — М. С. Марусич, Обласний дитячий сурдолог — Н.I.Санкiна,  Координатор акції «Серце до серця» в  м. Миколаєві — Шарапова Юлія, Координатор концертних заходів акції «Серце до серця» в м. Миколаєві — Хорошавіна Валерія, Координатор волонтерського руху та звітів акції «серце до серця» в  м. Миколаєві — Ратушна Анастасія.
 
 
У 2012 році у Миколаївській Області було зібрано волонтерами 151 715 грн. 56 коп., які повністю пішли на закупівлю медичного обладнання для дітей хворих на цукровий діабет.  У цьому році координатори акції у Миколаєві ставлять за мету значно збільшити  показники, щоб допомогти якомога більшій кількості дітей з вадами слуху.
 
Для підвищення ефективності акції у Миколаївській Області планується окрім головного координатора, призначити помічників координатора згідно основних напрямків проведення акції: координатор Волонтерського Руху та звітів; координатор Творчих Заходів; голова прес-служби Акції; головний Режисер Акції. Таким чином у кожного помічника головного координатора також може бути своя команда, яка в свою чергу займається своїм напрямком. Це допоможе підвищити рівень організації та проведення даної акції у Миколаївській Області.
 
Особливостями акції у Миколаївській області цього року буде:
 
Первинна онлайн реєстрація волонтерів та смс запрошення їх на школу Волонтерів, для підготовки до участі у акції. Це в свою чергу допоможе збільшити кількість бажаючих взяти участь в акції. Але при цьому кожен волонтер забов’язаний заповнювати анкету та інші документи як і раніше.
 
 
Повна перевірка волонтерів – кожен відповідальний за свій сектор волонтерського руху, має бути впевнений у кожному волонтері, у його серйозності, вмінню правильно донести інформацію та чесності намірів. Кращий відбір волонтерів дозволить підвищити ефективність проведення збору коштів волонтерами.
 
Реклама буде відтепер ще й акцентуватися на зовнішньому вигляді волонтера, скриньки та його бейджика. Це допоможе привернути  увагу саме до волонтерів цієї акції, а не до інших фондів які так само використовують схожу назву та символіку, знаючи що багато людей підтримують акцію «з червоними серцями».
 
Під час проведення акції  27  та  28 квітня 2013 року в містах (обласного  значення) і  районах області, та 4 майданчиках міста Миколаєва ((ТРЦ «Магеллан» (проспект Героїв Сталінграду); Супермаркет «АТВ» (вул. Космонавтів, площа Перемоги); Супермаркет «Пятый Океан» (вул. Космонавтів); ТЦ «Магелан» (пр. Героїв Сталінграду) відбудуться святкові благодійні концерти, фестивалі, ярмарки, спортивні змагання, конкурси малюнків, ігротеки  тощо.
 
Фінал акції відбудеться 28 квітня 2013 року в м. Миколаєві на вул. Радянській (Каштановий сквер) з 11.00 до 21.00 години  за  участю  творчої молоді м. Миколаєва, молодіжних, дитячих та студентських творчих колективів Будинків творчості учнів районів  м. Миколаєва,  вищих навчальних закладів.
 
Крім того, на  вул. Радянській діятимуть  Спортивно-розважальний майданчик  (за ініціативою Миколаївської міської молодіжної громадської організації «Альтер — Спорт»)  та  Клуб Активного відпочинку «Адреналін».
 
В  рамках  фіналу  обласної  акції  18 квітня  2013 року  на  базі  Палацу творчості учнівської м. Миколаєва відбудеться фестиваль медіа мистецтв «Young M Media»,  а на базі  Будинку культури «Молодіжний» (просп. Жовтневий),  Фестиваль команд Ліги КВК «Волна», під час яких волонтери  зі скриньками  збирали кошти  для допомоги дітям, з вадами слуху.
 
 
 
Орієнтовна кількість учасників акції в  м. Миколаєві  – понад 20 000 осіб, представників студентської  та  учнівської  молоді, громадян  та  гостей  міст  та  районів  області.
 
 Звуки музики, спів птахів, шелест листя на деревах чи голос рідної мами… Більшість із нас навіть не замислюється над тим, що поруч з нами є діти, які цього всього від народження не чують… І таких дітей чимало…Саме ТИ можеш допомогти їм!
 
ЗАЛУЧИСЬ ДО АКЦІЇ МОЖЕ КОЖНИЙ!!! РЕЕСТРУЙСЯ НА САЙТІ www.mzirka.co.ua або mzirka.com