Головна > Новини > Презентація нової колекції ексклюзивних аксесуарів від українського дизайнера Ольги Бунеску.

Презентація нової колекції ексклюзивних аксесуарів від українського дизайнера Ольги Бунеску.

 

Благодійний фонд «Серце до серця», продовжуючи та розвиваючи традиції світських заходів Києва – підтримує та є партнером українського дизайнера Ольги Бунеску.

Презентація нової колекції ексклюзивних аксесуарів від українського дизайнера Ольги Бунеску.

Запрошуємо Вас на презентацію нової колекції ексклюзивних аксесуарів ручної роботи від українського дизайнера Ольги Бунеску.

23 травня в 18: 00 в Київському Центрі Української Культури та Мистецтв за адресою:

м. Київ, вул. Хорива, 19. БРЕНД Ольгин ДАР представить нову колекцію аксесуарів 2013, виконану з натуральних каменів, коралів і венеціанського скла.

Цього разу за визнанням дизайнера, вона надихалася естетикою українськими Етномотивами і присвятила свою колекцію самобутньої красі Україна, витоків її культури. Ефектним акцентом в колекції стала тема «Намисто», яскравого і традиційного намиста, надзвичайно популярного в жіночому національному костюмі. Намисто, з давніх часів, допомагало визначати ступінь благополуччя і процвітання сімейства, адже чим більше низький з коралами прикрашає шию жінки, тим багатшою будинок і рід.

Колекція Ольги Бунеску гармонійно поєднує сучасність і стародавні етнічні традиції, відроджує та популяризує національні українські мотиви, і тим самим йде в авангарді найактуальніших світових трендів, де етностиль зараз займає передові позиції. Ці аксесуари додадуть фарб і позитиву в повсякденне життя, стануть яскравим і стильним акцентом, як в звичайному, так і у вечірньому вбранні сучасної, веселої, сміливою і елегантної дівчини.

Ольга Бунеску - український дизайнер, творець власної лінії ексклюзивних аксесуарів ручної роботи під маркою «Ольгин Дар». Ольга Бунеску постійно брала участь у Ukrainian Fashion Week (у тому числі і в Ukrainian Fashion Week 32). Ольга Бунеску співпрацювала і створювала капсульні колекції для дизайнерів Анастасії Іванової, Голди Виноградської, Христини Бобкової та Олени Серебрової. Аксесуари Ольги Бунеску у складі цих колекцій привернули увагу і завоювали популярність. Сьогодні прикраси «Ольгин Дар» представлені в шоурумах провідних українських модельєрів.

 

У програмі заходу заплановані музичний сюрприз від відомої виконавиці, Світлани Островської, сюрпризи від партнерів заходи, легкий алкогольний фуршет, спілкування в невимушеній обстановці і не тільки ...

 

Більше про Ольгу Бунеску можна прочитати тут:

http://starlife.com.ua/posts/olga-bunesku-dizajner-eksklyuz-15864.html