Головна > Новини > Пригоди українських волонтерів у Кракові

Пригоди українських волонтерів у Кракові

 

З 10 по 14 січня 2013 року відбулась традиційна  поїздка кращих волонтерів фонду «Серце до серця» у Краків, де вони взяли участь у фіналі польської благодійної акції «Великий оркестр святкової допомоги». Окрім важливої місії волонтерства у Польщі, учасники поїздки змогли також вдосталь насолодитись святковою атмосферою зимового Кракова, познайомитись та здружитись. Повернувшись на Батьківщину волонтери із захватом діляться своїми враженнями.

 

- Враження від поїздки до Кракова - тільки самі хороші. У нашій групі було 25 осіб з різних областей України. Хоча ми всі були різного віку, з різними захопленнями, говорили на різних мовах, але всіх об'єднувала загальна ідея, бажання взяти участь у польському фіналі акції і зустрітися з польськими "колегами". Найбільше вразив розмах проведення фіналу акції: тисячі молодих людей зі "Скриньками" на вулицях міста; всі жителі міста ходять з наклеєними на одяг сердечками; безліч частувань, конкурсів та вистав на головній площі міста; грандіозний музичний концерт з святковим салютом в кінці вечора. Все це дуже вражає і надихає – розповідає після поїздки Анна Мінєєва із Луганська.

Сподобалось за кордоном і Наталії Левенець із м. Суми - "Поїздка була відмінною у всіх відносинах. По-перше, хочу відзначити якісний склад групи. Від знайомства з усіма залишився доброзичливий слід і досі приємно згадувати всіх. По-друге, дуже сподобався Краків і умови, в яких ми жили. Враховуючи, що ми були взимку, я тільки можу собі уявити, як там красиво навесні і влітку. Спасибі за вільний час, що дало можливість відчути тимчасово себе жителем цього міста. Було дві екскурсії: по місту Кракову і в сольові шахти Величка. Дуже пощастило з екскурсоводами, тому час провели цікаво і весело. Повернувшись додому, на запитання знайомих "Як поїздка?" я відповідала трьома фразами: "Відмінно! Дуже сподобалися місто і ті умови, в яких ми жили. СПАСИБІ ВСІМ І УДАЧІ!"

 

Під час поїздки волонтери встигли зустрітись і з Президентом Фонду «Серце до серця» Струком Дмитром Сергійовичом, і залишити в його серці найтепліші спогади: «Пізно ввечері 10 січня приїхав до Кракова. Ніч, багато людей гуляє, місто у вогнях та новорічних гірляндах, весела польська молодь грає у сніжки. Вранці наступного  був дуже радий зустрітися з напівсонними, але щасливими волонтерами.  Багато екскурсій та пригод чекало їх попереду. Дуже приємно було познайомитись з активною частиною небайдужої молоді України! Шкода, що мало часу було на спілкування з ними. Сподіваюсь зустріти їх в наших майбутніх спільних мандрівках по Україні та Європі.»

 

 

Сподіваємось, що в наступному році ще більша кількість волонтерів, об’єднаних однією метою та ідеєю, зустрінеться у казковому Кракові!!!