Головна > Новини > Реанімацію Тернопільської обласної дитячої лікарні поповнили новим обладнанням

Реанімацію Тернопільської обласної дитячої лікарні поповнили новим обладнанням

Вартість нового обладнання 110 тисяч гривень. Це дозуюча апаратура для введення ліків найменшим пацієнтам Медичне обладнання для реанімаційного відділення Тернопільської обласної дитячої лікарні, зокрема дозуючу апаратуру для внутрішньовенного введення ліків для наймолодших пацієнтів, передали обласній лікарні під час благодійної акції „Серце до серця”. Частина обладнання вже встановлена, сьогодні лікарні передавали ще кілька ящиків.

Це чотири шприцеві інфузійні насоси і 751 шприц з голками для забору медикаментів, інформує інтернет-видання te.20minut.ua.

- Сьогодні благодійний фонд передає нам обладнання, яке нам потрібне для відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії, яке послужить пришвидшенню одужання дітей, - сказав головний лікар дитячої обласної лікарні Григорій Корицький. – Важливо те, що обладнання нам передається у дуже складний час епідемії грипу. Зараз в лікарні перебуває 409 дітей. Серед них э діти з ускладненнями грипу, які перебувають на штучній вентиляції легенів саме в цьому відділенні. Це обладнання дозволяє проводити дозоване введення лікарських препаратів, це важливо для дітей різного віку, які перебувають у відділенні педіатричної реанімації. Такого обладнання нам не вистачало.

Як зазначив головний лікар, в обласній лікарні лікуються діти з перших годин від народження до 17 років. Для новонароджених і для дітей різного віку потрібне різне обладнання в реанімації.

- Кілька днів тому в нас прооперували дитину через 7 годин після народження, сьогодні вже 5-й день після операції, дитинка одужує, без цього обладнання, без фахової підготовки лікарів цього ще кілька років тому не можливо було зробити, - зазначив головний лікар.

Благодійна допомога надійшла від всеукраїнського благодійного фонду „Серце до серця”. Це вже десята акція благодійників. Зокрема в дитячу обласну лікарню цей фонд дарував обладнання з 2007 року.

- Враховуючи складний час в країні, важливо об’єднати зусиля держави і благодійників, - зазначив радник голови ТОДА Юрій Юрик. – Впродовж року 500 волонтерів фонду зібрали кошти і вдалося закупити потрібне обладнання для реанімаційного відділення обласної дитячої лікарні. Такі акції дуже важливі з позиції громадської ініціативи. І ми віримо, що  такі акції будуть продовжуватися і надалі. В 2016 й інші лікарні отримуватимуть сучасне медичне обладнання і саме на це в першу чергу будуть використовуватися бюджетні кошти і залучатися благодійники.

Загалом за 10 років проведення акції „Серце до серця” в Тернопільській області у лікувальні заклади передали обладнання на 900 тисяч гривень. Наступна акція фонду буде проводитися в березні цього року.