Головна > Новини > "Серце до серця" - це цікаво та корисно для українського суспільства

"Серце до серця" - це цікаво та корисно для українського суспільства

«Серце до серця» - найбільш цікавий та корисний благодійний проект для українського суспільства.

Сьогодні Асоціація Благодійників України презентувала  «Зелену книгу української благодійності – 2013».  За підсумковими результатами національного експертного опитування «Благодійність в Україні – 2013», Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» посіла перше місце у номінації як найбільш цікавий та корисний проект для українського суспільства.

Євгенія Баранська, голова правління ВБФ «Серце до серця»: Ця відзнака є заслугою нашої спільної класної команди, що налаштована дуже патріотично. І, таким чином, ми робимо своєрідний внесок у здорове майбутнє нашої країни.

Експерти на другому місці розмістили благодійну акцію «День щастя в МакДональдз», а третє місце посів проект «Пробіг під каштанами».

Упорядкування «Зеленої книги української благодійності» є вже традиційним проектом Асоціації благодійників України. Видання підготовлено на базі національного експертного опитування «Благодійність в Україні – 2013», проведеного Асоціацією благодійників спільно з ІАЦ «Громадський простір» у травні-червні 2014 року. В опитуванні взяли участь 45 експертів у сферах благодійності, волонтерства, корпоративної соціальної відповідальності, громадські діячі, журналісти, науковці.

Довідкова інформація:

Зелена книга (англ. Green Paper) – документ, що містить аналіз (моніторинг) сьогоднішнього стану у визначеній суспільній сфері і має на меті розпочати процес громадського обговорення із обумовленої тематики. Як правило, результатом таких консультацій згодом стає публікація офіційної Білої книги, у якій результати суспільної дискусії узагальнені у формі практичних рекомендацій та пропозицій.