Головна > Новини > Шалені емоції: подорож до Польщі

Шалені емоції: подорож до Польщі

Нещодавно вся дружна сім`я «Серце до серця» відвідала Польщу. Ми прибули до Кракова на польську акцію благодійного фонду «Великий Оркестр Святкової Допомоги». Тут акція відбулася вже 22 раз, традиційно в другу неділю року. Подія вже давно набула загальнонаціонального характеру та супроводжується розважальними дійствами. Цього року кошти збирали на спеціальне медичне обладнання для дитячої невідкладної медичної допомоги  та забезпечення гідного медичного обслуговування для літніх людей.

Обласні представники та кращі волонтери фонду «Серце до серця» мали змогу перейняти досвід проведення польської благодійної акції. Ця поїздка була організована з ознайомчою метою для набуття досвіду та накопичення ідей, які будемо реалізовувати в акції 2014 року "Я хочу бачити життя!". Зібрані кошти підуть на лікування дітей з вадами зору.

Тільки-но ми в’їхали до Кракова, одразу ж потрапили в епіцентр подій. Величні та спокійні вулиці міста перетворилися на гучне свято добра та допомоги! Повсюди безліч волонтерів зі скриньками: від малого до старого. А всі інші – обліплені сердечками, місцеві жителі й туристи. Вулиці Кракова були переповнені емоціями. Щирі посмішки і сміх упереміш з веселими піснями лунали від усіх сторін.

 

Ми побували за лаштунками «Великого Оркестру», та були захоплені організованістю роботи кожного волонтера. Все налаштовано так, щоб не допускати помилок у процесі збору коштів. Це нагадувало величезний механізм у дії, де кожна людина є незамінною ланкою.  

За лічені години ми занурились в атмосферу цієї святкової події. Обласні представники та волонтери фонду «Серце до серця» надихнулися побаченим. З’явилося безліч цікавих ідей та планів. Ми готові до нових благодійних подій вдома, в усіх областях Україні. 

Адже велику радість приносить відчуття, коли ти є маленькою частиною всерухомого добра. Коли результати своїх старань бачиш на власні очі.