Головна > Новини > Шестеро дітей Сумської області отримали інсулінові помпи

Шестеро дітей Сумської області отримали інсулінові помпи

 

В ході акції, що проходила з 16 квітня по 6 травня 2012 року, у Сумській області було зібрано 117 588 гривень, на які було придбано 6 інсулінових помп для інсулінозалежних дітей, повідомила регіональний координатор благодійного фонду «Серце до серця» Христина Сахно. За її словами, в минулому році було зібрано 111 000 гривень.
 
«Інсулінові помпи необхідні для дітей, хворих на цукровий діабет. Вони полегшують їм життя, дають шанс на одужання », - зазначив ініціатор створення фонду в Україні Єжи Конік.
 
«Помпи є альтернативою багаторазовим щоденним ін'єкціям інсуліну. Ці сучасні пристрої автоматично вимірюють рівень глюкози в крові і безперервно живлять організм необхідною дозою інсуліну шляхом його підшкірного введення », - пояснила головний ендокринолог області Ірина Радченко.
 
«Ми дуже вдячні всім, хто взяв участь в акції. Без сторонньої допомоги наша родина не змогла б придбати це дороге і життєво необхідне нашому синові обладнання », - поділилася мама 9-річного Максима Веретенникова з Глухова.

Пристрої придбали за пожертви благодійної акції «Серце до серця». А кому саме вручити, визначив жереб.

Максимко навчається у молодших класах. Утім, уже в такому юному віці з усією серйозністю пояснює, що цукровий діабет – не хвороба, а спосіб життя. Воно тепер полегшиться. Хлопчик – один із шести щасливчиків, що безкоштовно отримують інсулінові помпи. Дітей, хворих на цукровий діабет на Сумщині наразі понад півтори сотні.

*

*