Головна > Новини > Щира вдячність Woodstock-івцям!

Щира вдячність Woodstock-івцям!

Привіт! Вітаю Вас у класній родині Woodstockівців України!

Цього року нам нарешті вдалося передати атмосферу реального Woodstock в Україні! Ми отримали купу відгуків від європейців про якісний рівень справжнього фесту в дусі Мир. Любов. Музика! Ми тішимося Вашими відгуками! ... щойно дісталися інтернету - посмішка щастя і задоволення не сходить з обличчя читаючи Ваші відгуки про крутість, неперевершеність, офігєнність і т.д  =))))  

Критику сприймаємо здорово і наступного ;) фесту 2015 намагатимось використати попередній досвід «провтиків».

Чесно кажучи, організація фестивалю цього року давалася нам нелегко: були проблеми, питання, брак коштів, проблеми з електрикою, з порушенням правил з боку відвідувачів, реалі заторів, цілодобова важка робота, непередбачувані трали, сльози, нервові зриви,  дощ і т.д…

!!! Але: Ми зробили це! ВИ зробили це! На фестивалі головне – це атмосфера, а атмосферу створюють люди! Дякуємо!!!

Волонтери: Щиро вдячні Вам за відповідальність, старанність, працьовитість, витривалість, відданість та щирість! Ви навіть не уявляєте наскільки нас розпирає гордість за таких людей поруч!!!

Музиканти: Ваша віддача, лояльність, безкорисність, неперевершеність, відвертість та просто мега-крутість  підносить нас  вище і вище! ДЯКУЄМО за неперевершену музику, емоції щастя та радості, яку ви передавали нам зі сцени та не тільки =)

Партнери: Дякучи Богові ми мали чесних та порядних партнерів! Є така правда, що організувати благодійний фестиваль за мінімальні кошти та з безкоштовним входом «трошки» важкувато фінансово. Під час заходу  виникали деякі технічні  проблеми, які потребували  додаткових витрат, яких у нас просто не було, деякі непередбачувані проблеми застали нас «в расплох» , ну… що є то є… Дякуємо Вам за розуміння та підтримку. Ми дуже цінуємо це! ДЯКУЄМО!

Відвідувачі: ТАК! До нас приїхали найкращі люди! Найщиріші українці! Найвідданіші патріоти! Найшаленіші та відривні люди!  ДЯКУЄМО Вам за щирі посмішки, класний настрій, терпіння за відсутність душу та заборону палити вогнища =)) Це Ви зробили фестиваль успішним!

Команда організаторів:  Зібраність, витривалість, комунікабельність , взаємоповага та взаємодопомога. Ці та багато інших позитивних якостей Ви проявили в єдиній команді з великою метою: організувати справжній фестиваль Вудсток Україна! Дякуємо!!!

Слова подяки лунають від щирого серця, а емоції неперевершені! ДЯКУЄМО!

До зустрічі в єдиній Україні!

Миру нам!

Євгенія Баранська