Головна > Новини > Стартувала 10-та благодійна акція "Серце до серця"

Стартувала 10-та благодійна акція "Серце до серця"

Старт Всеукраїнської благодійної акції для закупівлі реанімаційного обладнання в дитячі лікарні

1 квітня стартувала десята Акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» - «Врятуй життя дитини», яка триватиме до 30 квітня. під гаслом «Врятуй життя дитини». Впродовж місяця проходить збір коштів на закупівлю медичного обладнання в реанімаційні відділення дитячих лікарень. В усіх обласних центрах благодійники об`єднаються, щоб зібрати на медичне обладнання саме в свою обласну дитячу лікарню.

Інтенсивна терапія та анестезія в Україні застосовується практично в кожному закладі медичної допомоги. Головним їх завданням є порятунок життя дитини. Саме тому метою Акції є забезпечення таких відділень якісним медичним обладнанням.

Акція «Серце до серця» проходитиме вже десятий рік поспіль і за цей час набула загальнонаціональної підтримки. В рамках Акції відбудеться ряд масових заходів по всій Україні, спрямованих на розвиток благодійництва і збір коштів на медичне устаткування.

Варто нагадати, що за 9 років діяльності, волонтерами «Серце до серця» було зібрано 23 264 788,98 гривень. На всі ці кошти було закуплено понад 1400 одиниць медичного устаткування, яке передали в обласні дитячі лікарні та в користування маленьким українцям. За результатами IX акції 2014 року волонтери зібрали 2 746 228 грн. 35 коп. для допомоги дітям з вадами зору, на які закупили 51 одиницю новенького устаткування.

Запрошуємо Вас підтримати хорошу традицію і допомагати разом з нами!

 

ЗРОБИТИ ВНЕСОК ОНЛАЙН

СТАТИ ВОЛОНТЕРОМ