Головна > Новини > СВЯТКУЄМО ЮВІЛЕЙ - 10 РОКІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ БЛАГОДІЙНОМУ ФОНДУ "СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ"

СВЯТКУЄМО ЮВІЛЕЙ - 10 РОКІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ БЛАГОДІЙНОМУ ФОНДУ "СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ"

11 березня відбулось святкування 10 річниці Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до серця" в Національній академії наук.

 

Волонтери, партнери, друзі, знайомі - усі ті, хто долучався до акції протягом вже справді ювілейного періоду стали учасниками заходу. 

 

10 років поспіль, Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» проводить благодійні акції, метою яких є збір коштів для хворих дітей. На зібрані кошти фонд закуповує медичне обладнання та безкоштовно передає у користування в обласні дитячі лікарні України.

 

Із переліком закупленого медичного обладнання за всі роки діяльності можна ознайомитись за посиланням – www.sercedoserca.com.ua/ua/medichne-obladnannja/

 

Протягом 2006 – 2015 років, за підтримки громадських організацій, органів студентського та учнівського самоврядування, навчальних закладів, органів державної влади та місцевого самоврядування, засобів масової інформації, бізнес-структур було закуплено медичного обладнання на суму 35 564 788, 98 грн. (за ринковими цінами) та передано у безкоштовне користування в територіальні медичні об’єднання кожної області України.

 

10 РОКІВ НАШОЇ ДРУЖБИ - ЩОБ ТАК І НАДАЛІ!