Головна > Новини > Троє дітей-діабетиків Рівненщини отримали інсулінові помпи

Троє дітей-діабетиків Рівненщини отримали інсулінові помпи

 

Нині на Рівненщині зареєстровано 170 дітей, хворих на цукровий діабет. Сьогодні троє пацієнтів обласної дитячої лікарні, що страждають цією недугою, безкоштовно отримали інсулінові помпи від благодійників. Гроші для закупівлі пристроїв зібрали в рамках акції "Серце до серця". 

Минулої весни на Рівненщині вже всьоме проходила  благодійна акція "Серце до серця". Упродовж нетривалого часу волонтерам вдалося зібрати трохи більше 50-ти тисяч гривень. Цих коштів вистачило, аби придбати інсулінові помпи для трьох пацієнтів обласної дитячої лікарні". 

Дванадцятирічна Софійка Костюк - одна із тих, хто отримав можливість змінити шприц та інсулінову ручку на помпу. Сім'я дівчинки на новий спосіб стабілізації рівня цукру покладає великі надії.

Людмила Мініч, головний дитячий ендокринолог області зазначила, що помпа - це зменшення кількості ін'єкцій на добу..

З кожним роком у рамках акції "Серце до серця" вдається зібрати все більше коштів, розповідають благодійники.

Костянтин Беседюк, представник БФ "Серце до серця" в області розповів, що порівняно із минулим роком є певне просування вперед,  адже якщо  в минулому році ми зібрали грошей на дві помпи, то тепер вдалося закупити на область три помпи вартістю 24 тисячі гривень кожна. 

Придбати за виручені від акції кошти три інсулінові помпи організаторам вдалося завдяки суттєвій знижці за рахунок оптової закупівлі, адже такі ж пристрої були придбані для усіх областей України у різній кількості - залежно від кількості зібраних волонтерами коштів.

 Джерело: РОДТРК

*


 

* *